Psychologický a duchovní průvodce přežitím pro rok 2024

Ve zkratce...

V první epizodě roku 2024 vám Laura a Bernhard poskytnou přehled toho, co můžete v novém roce očekávat z fyzického, psychologického a duchovního hlediska. Zamýšlejí se nad rokem 2023 a nad tím, jak se budou energie projevovat v kolektivním a potenciálně i ve vašem osobním životě v roce 2024, kdy Pluto vstoupí do znamení Vodnáře spolu s dalšími významnými vnějšími planetami, které v příštích letech změní znamení. Hovoří o příležitostech, pozitivních potenciálech i negativních projevech. Kromě toho poskytují praktické nástroje a rady, jak se sladit s evolučními silami a využít je k podpoře svého růstu a k jízdě na obrovských vlnách změn v tomto období přechodu.
Facebook
VK
Telegram

↓ CZ DABING ↓

↓ CZ TITULKY ↓

Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte jejich podporu zasláním daru na účet: 240836229/0300. Nebo ZDE. Děkuji!

Originál podcastu (publikován 2.1.2024) a jeho druhou část (pouze v angličtině) najdete ZDE

https://veilofreality.com

Poznámky k pořadu 1. část:

 • Rekapitulace roku 2023
 • Pozitivní a negativní věci, které jsme viděli
 • Rok 2024 bude rekordním rokem pro volby po celém světě
 • Větší polarizace mezi pravicí a levicí (se zvýšenou projekcí stínů)
 • Past identifikace s vírou a ideologií
 • Pokračující psychologická válka s nástupem umělé inteligence – bude těžké rozlišit, co je skutečné a co ne
 • Nastupující informační éra Pluta ve Vodnáři a co to znamená pro podniky (velké příležitosti, ale je třeba je převést do informačního věku)
 • Lidé, kteří se od začátku plandemie potýkají se spoustou nevědomých traumat s dalekosáhlými dopady do budoucna
 • Více nepřátelství, negativity, deprese, roztříštěnosti, posttraumatické stresové poruchy, šílenství a duševních chorob (stinná stránka Pluta ve Vodnáři).
 • Exponenciálně se zvýšila psychická rozpolcenost (schopnost vidět lidi jen jako všechny dobré nebo všechny špatné), nedostatek nuancí
 • Lidé trpí a jsou traumatizováni, ale nevědí, že jsou traumatizováni v důsledku disociace
 • Superschopnosti pozornosti, soustředění, koncentrace a vůle
 • Praktické tipy a rady, jak se orientovat v roce 2024 a v dalších letech
 • V psychologické válce jsou supersilou psychologická práce na sobě, poznání a sebeuvědomění spolu s duchovní vnitřní prací
 • V rámci „hnutí pravdy“ se zvýšil výskyt viru mysli Wetiko
 • Nárůst počtu lidí s černými puntíky, což je odrazem traumatického/paranoidního myšlení, do kterého se lidé dostali
 • Rekapitulace Pluta v Kozorohu v letech 2008 – 2024 a toho, jak se projevilo ve světových událostech a v lidech
 • Další rady a praktické tipy založené na tématech Pluta ve Vodnáři

Přepis videa:

Ahoj, vítejte u nejnovějšího dílu podcastu Cosmic Matrix, jehož hostitelkou jsem já, Laura Matsue, a můj manžel Bernhard Guenther. V této epizodě vám poskytneme vašeho psychologického a duchovního průvodce přežitím pro rok 2024. V první části podcastu jen stručně zrekapitulujeme, co jsme viděli a zažili v roce 2023, a to jak pozitivního, tak negativního. A pak se po většinu epizody budeme zabývat tím, co vnímáme, že se stane v roce 2024 z fyzického, emocionálního, psychologického i duchovního hlediska. Takže z fyzického hlediska budeme mluvit o tom, že rok 2024 bude opravdu rekordní, že budou volby po celém světě. Je to historický volební rok, který se odehrává tady v USA a mnoha zemích, včetně Indie, Mexika, všude. A budeme mluvit o této rostoucí polarizaci mezi pravicí a levicí, která podle nás bude jen pokračovat a zesilovat. Pokračující psychologická válka, vzestup umělé inteligence, jak bude těžké rozlišit, co je skutečné a co ne v informační válce, teď, když máme velmi realistickou umělou inteligenci, to bude pěkně šílené.

Budeme hovořit o nastupující informační éře Pluta ve Vodnáři, co to znamená pro podniky a na emocionální a psychologické úrovni budeme mluvit o tomto nevědomém traumatu, které v kolektivu narůstá od plandemie a má v podstatě dalekosáhlé účinky do budoucnosti. Psychologický šok a trauma, které je také stinnou stránkou Pluta a Vodnáře, a mimochodem, Pluto znovu vstupuje do Vodnáře v lednu tohoto roku. Vlastně za pár týdnů. Právě jsem si uvědomila, že jsme v roce 2024. Budeme mluvit o psychologickém rozštěpení, to je další stinná stránka Pluta a Vodnáře.

Budeme také radit, jak se můžeme vypořádat s tím, co přichází, jak můžeme vidět, co nás čeká, a jak se na to můžeme co nejlépe připravit. A z duchovního hlediska budeme mluvit o nárůstu wetika, což je virus mysli, udělali jsme o tom několik dílů včetně rozhovoru s autorem několika knih o wetiku Paulem Levyem. Wetiko bude narůstat s tím, jak se bude zvyšovat polarizace. Budeme mluvit o tomto nárůstu toho, čemu říkáme lidé s černou pilulkou, což jsou lidé, kteří jsou velmi zaseknutí v negativním smýšlení plném zmaru, což je ve skutečnosti odraz traumatu, kterým jsme prošli.

A pak se budeme zabývat nebo přemýšlet o tom, co se stalo během tohoto posledního cyklu Pluta. Pluto byl v Kozorohu od roku 2008. A to je předchůdce Vodnáře. Takže cokoli se stalo v Kozorohu od roku 2008 do teď, je to, na co navazujeme, jak se přesouváme do Pluta ve Vodnáři, a co to znamenalo. A psycho-duchovní důsledky toho, co se stalo během Pluta v Kozorohu, a jaké jsou klíčové lekce Pluta a Vodnáře, které musíme mít na paměti.

A pro ty, kteří náš podcast neznají, máme vždy druhou část každého podcastu, pokud půjdete na veilofreality.com/membership nebo prostě půjdete na veilofreality.com a kliknete na podcast a stanete se členem. Máte přístup k více než 100 hodinám druhých hodin každého podcastu, který jsme kdy udělali. Takže ve druhé hodině podcastu budeme mluvit o filmu z produkce Obamových, o kterém všichni mluví, a podělíme se o některé věci, které nedávno řekl generál Flynn v rozhovoru s Alexem Jonesem o tom, co vidí také v příštím roce.

Budeme mluvit o potenciálních psychologických operacích, kyberneticých útocích a psychologických a emocionálních aspektech, což by mohlo znamenat, že lidé budou tak odtažití, že začnou preferovat alternativní reality, včetně AI přítelkyň, které se objevují, a těchto AI v podstatě přátelství a vztahů, které se nám stávají dostupné skrze technologické inovace. A pak budeme také diskutovat o potenciálním odhalení mimozemšťanů, které bude nejspíše součástí v určitém bodě tohoto příštího dvacetiletého cyklu, kde se všechny druhy okrajových myšlenek začnou také setkávat s hlavním proudem.

Téma UFO, mimozemšťanů se stane velmi populární v mainstreamu, dokonce i Tucker Carlson nedávno naznačil téma všech témat. A nakonec, ve druhé hodině, se budeme zamýšlet nad Saturnem v Rybách, který je v Rybách od března 2023 a pokračuje… bude vstupovat do Ryb a vystupovat z Ryb až do roku 2026. To je dlouhý tranzit Saturna v Rybách.

Budeme reflektovat na to, co jsme dosud viděli s uzly Luny v ose Berana a Vah, která začala v červenci 2023 a bude pokračovat až do ledna 2025. A pak se ponoříme do Pluta ve Vodnáři a vím, že jsme o tom mluvili v předchozím podcastu, ale budeme o tom mluvit v kontextu se všemi vnějšími planetami, což jsou Neptun, Uran a Pluto, které budou měnit znamení až do roku 2025.

Takže se připravujeme na monumentální kolektivní globální posun, který se do té doby buduje, takže Neptun vstoupí do Berana v roce 2025 a Uran vstoupí do Blíženců v roce 2025 a Pluto vstoupí do Vodnáře v roce 2024. Takže všechny vnější planety budou v nových znameních, což je velmi významné co se týče kolektivního osudu, kolektivního zaměření.

Budeme také diskutovat o tom, co se stalo v posledním Neptunu v Beranu, což doslova den před nebo den poté, co Neptun vstoupil do Berana, jsme měli občanskou válku v USA. Budeme také diskutovat o konjunkci Jupitera s Uranem a Býkem, která nastane dubnu tohoto roku. A pak Jupiter vstoupí do Blíženců. Takže vám poskytnu malou astrologickou aktualizaci v druhé části. Takže pokud nejste členem, opět stačí jít na veilofreality.com.

A než se k tomu dostaneme, chtěla bych jen velmi krátce oznámit. Naše lednové kolo kurzu je naplněno. Takže děkujeme všem, kteří se přihlásili. A pro ty, kteří se k nám v tomto kole nemohli připojit, doufáme, že na jaře a v létě uspořádáme další kolo. Žádné sliby, ale doufáme, že v té době uděláme další kolo. Takže pokud se chcete zapsat na čekací listinu a být informováni, až příště otevřeme registraci, stále můžete jít na TheTimeOfTransition.com a tam je tlačítko, kterým se můžete přidat na čekací listinu. A na čekací listině už je několik lidí na naše další kolo. Takže se těšíme na setkání se všemi, kteří se přihlásili pro toto kolo. A pro ty, kteří se chtějí připojit k našemu dalšímu kolu, prosím, stačí jít na zmíněný web.

B: Super. Máme toho spoustu. Takže to bude vzrušující epizoda. Zvláště se těším na část s vnějšími planetami, astrologické tranzity… to je něco obrovského, co se děje na obloze. A rozhodně se to odráží v kolektivu a v tom, co se děje právě teď. K čemu tíhneme v tomto období přechodu, obrovských změn, zlomů, průlomů, destrukcí, tvoření, hodně intenzity tam venku, hodně lidí mluvilo o tom, že rok 2024 bude další nebo ještě intenzivnější rok.

Tam venku je rozhodně hodně strachu a pocitů zkázy a zmaru. Prostě intenzita… ano, budou tam transformační energie. Rozhodně se už projevují. Ale vždycky je tu nějaká příležitost a všechno má nějaký větší důvod. Takže vždycky je tu příležitost k hlubšímu probuzení v nás, v našem světě, v našem osobním životě a spousta tvůrčích příležitostí, hojnosti, prosperity, to všechno je nám všem také k dispozici. Takže je to opravdu o pochopení těchto evolučních sil a energií, jak fungují a jak s nimi pracovat. To je ta nejdůležitější část.

Jak se můžeme skutečně svézt na vlně, jak vždycky rád říkám, místo abychom se pod ní nechali strhnout. Dobře, něco málo o rekapitulaci roku 2023. Byl to zajímavý rok. Laura a já jsme se zaměřili na náš skupinový koučovací program. V průběhu roku jsme s ním měli hodně práce. Spoustu lidí tato práce více přitahovala. V souvislosti s tím, co jsme viděli během posledních tří let, v roce 2023, v loňském roce, s pokusem o zotročení lidstva, plandemie a šok a trauma a lidé začínají vidět více skrze lži, začínají věci zpochybňovat.

Ale lidé byli traumatizováni, bylo mnoho odloučení, v rámci rodin, vztahů a všeho. Jak rád říkám, je tu tento paradox s tímto pokusem o zotročení lidstva, lékařskou tyranií, s čím jsme se setkali, ekonomickým bojem, a to, co se děje po celém světě na multidimenzionálních úrovních, také vyvolalo probuzení. A to v podstatě v tom smyslu, že to donutilo lidi, aby se ptali, co se opravdu děje, stále více lidí mluví nahlas o věcech, o kterých mlčeli, o tom jsme mluvili v posledním díle, jak probudit ostatní, tento impuls probuzení.

A to opravdu inspirovalo, řekl bych přinutilo lidi, aby se pustili do vnitřní práce, která je v dnešní době tak důležitá, do vnitřní psychologické a duchovní práce, založené na čtyřnásobném přístupu, abychom byli ve větším souladu, protože si uvědomujeme, že vnější svět se pro nás nezmění, pokud se nebudeme snažit sami v sobě. V pozitivním smyslu, co jsem viděl v posledním roce, zejména u lidí, se kterými jsem pracoval, se kterými jsem komunikoval, je upřímnější snaha o velkou práci, vnitřní práci… odpovědět na výzvu a být změnou, abych tak řekl.

Na druhou stranu se spousta lidí vydala na území černé pilulky, kde je spousta pohledů zkázy a zmaru. Spousta paranoie, prostě negativismu. To jsem viděl také, to jsou také reakce na trauma, o čemž budeme také mluvit. V širším pohledu to, co jsem viděl v pozitivním světle, a někteří lidé o tom se mnou mohou diskutovat nebo nesouhlasit, ale opět, nevidím to černobíle, pozor na černobílé myšlení, psychologické rozdělení – vše dobré nebo špatné.

Ale to, co se stalo na Twitteru s Elonem Muskem… otevření stavidel pro svobodu projevu, jsem tam aktivnější, oslovil jsem tam více lidí, jsem schopen mluvit o tématech, o kterých nejsem schopen ještě do dnešního dne mluvit na Facebooku nebo YouTube, jsem stále cenzurován na YouTube, některá naše videa byla odstraněna, některé FB příspěvky byly cenzurovány.

Ale na Twitteru dochází k čím dál větší interakci v opravdu masovém měřítku u spousty lidí, kteří zpochybňují narativ kolem COVIDu, kolem vakcín, kolem mnoha dalších témat, politických, ekonomických, a to vše bez toho, aby byli lidé cenzurováni. A myslím, že to je velmi pozitivní věc.

L: Ano, ty ses letos připojil k Twitteru, že? Předtím jsi byl jen na Facebooku, je to tak?

B: Začal jsem být aktivnější v roce 2022, před více než rokem.

L: Jo. Takže jsme viděli nějaké pozitivní věci. Velká část světa si uvědomila problémy s vakcínou, to je jisté. Viděli jsme i spoustu negativních věcí. Ale snažíme se opravdu přeorientovat na to, jaká je možnost, kam to můžeme posunout dál, a zároveň si opravdu upřímně uvědomit, kde vidíme, že se spousta lidí nachází, protože svět se od roku 2019, 2020 změnil, když to všechno tak nějak začalo. Vidím, že spousta lidí na tom psychicky, dokonce i ekonomicky, fyzicky není tak dobře. Čelili jsme spoustě úmrtím.

B: Ano.

L: To je potřeba si přiznat. Doslova jsem ztratila přehled, kolik znám lidí, kteří ztratili členy rodiny a přátele, nejen kvůli nemocem a problémům po vakcíně, ale také kvůli sebevraždám z předávkování. Tohle je opravdu velká duchovní krize, ve které se mnoho lidí nachází, a spousta lidí se pod tím psychicky hroutí. Máme toho také hodně, k čemu se schyluje, protože, jak jsem zmínila, změna znamení u těchto vnějších planet znamená obrovské kolektivní globální posuny a vy tak nějak cítíte, jak to napětí narůstá. Takže si pojďme promluvit o tom, co vidíme, že se fyzicky děje.

Chci to začít také jako varování ke všemu, co říkáme, to všechno jsou jen možnosti. Neděláme žádné předpovědi. Jen diskutujeme na základě věcí, které jsme zkoumali, na základě určitých témat, která vidíme astrologicky, na základě toho, co vidíme, že se v současné době děje, a co vidíme, že by se mohlo dít. Takže jsou to jen možnosti. Neberte je jako absolutní fakt, jen o nich přemýšlejte. A pak se uvidí. Takto bych to všechno chtěla předeslat.

B: Ano. K tomu chci říct… a lidé, kteří znají moji práci, o tom ví… i na základě osobních zkušeností, že nejsem v oboru předpovědí. Pro mě není budoucnost vytesaná do kamene, existují určité trajektorie, vzorce, jak by se věci mohly projevit. Ale jako obvykle, i když se dívám zpět, se to nikdy neprojeví přesně tak, jak si myslíte, že se to projeví, ať už pozitivně, nebo negativně.

Vždycky je tu překvapivý faktor… Uran, téměř překvapivý aspekt toho všeho. Takže nejde o předpovědi jako o pochopení toho, jak s určitými energiemi pracovat. Ale jedna věc, co se určitě stane v roce 2024, je to rekordní rok pro volby po celém světě, doslova, to mám z webu WEF – Světového ekonomického fóra. Píše: Rok 2024 bude rekordním rokem pro volby po celém světě. Jsou to historické volby, které budou v 50 zemích, více než 2 miliardy voličů zamíří k volebním urnám v zemích včetně Spojených států, Indie, Mexika, Jihoafrické republiky, Tchaj-wanu, Indonésie, Ruska, Íránu, Pákistánu a Evropské unie.

Změny v politice, vládě, regulaci, úrokových sazbách a dalších oblastech by mohly učinit rok 2024 bouřlivým, Bloomberg naznačuje. Pozadí války a ekonomických otřesů zvyšuje potenciální geopolitická rizika, a tak dále a tak dále. Takže potenciální otřesy v globálním měřítku. Možná dokonce prediktivní programování na nějaké úrovni, ale je to v souladu s astrologickým pohledem… Chci také poukázat na Indii jako velmi důležitou… hraje roli a bude hrát větší a větší roli také. Četl jsem, že v Indii je k volbám zaregistrováno 900 milionů lidí. A také tam probíhá něco podobného jako u nás ve Spojených státech, je to skoro jako boj konzervativních nacionalistů versus woke liberální levice.

L: Hinduistický nacionalismus… je tam spousta lidí, kteří chtějí… protože Indie se samozřejmě vypořádávala se spoustou následků britské kolonizace. A spousta lidí ztratila kontakt s vlastními hinduistickými kořeny. Takže tam vlastně znovu roste zájem o jejich hinduistické kořeny a říkají tomu hinduistický nacionalismus, což je vlastně to, čeho byl Sri Aurobindo ve svých aktivistických dnech také součástí. Velmi fascinující. Dokonce mají vlastní hnutí „tradičních žen”.

B: A také jsou označováni za krajní pravici.

L: Přesně tak. Když s tím nesouhlasíš, tak jsi krajní pravice.

B: A samozřejmě máme tady v USA velké volby. Biden končí. Já ani nevím… on se stal plnou přítěží. Musí se poohlédnout po nové loutce. Kdo ví, koho budou chtít demokraté nominovat. To je zatím ve hvězdách.

L: Myslím, že to vědí, ale ještě to neoznámili.

B: Někteří říkají Michelle Obama, Gavin Newsom, možná to vezme Hillary.

L: Na to narážel Vivek, kandidát za Republikánskou stranu, že to bude někdo mnohem zlověstnější než Newsom nebo Michelle. A tak většina lidí předpokládala, že by to mohla být Hillary.

B: To by bylo skvělé. A Trump, samozřejmě. Nechci se do toho příliš pouštět. Můj pohled není černobílý. Nejsem úplně antitrumpovský. Nevidím Trumpa jako řízenou opozici, to je příliš zjednodušený pohled, a ani ho nevidím jako spasitele, který přemůže hluboký stát. Je to komplexnější a je tam více nuancí, ale rozhodně se to přiostřuje. Dokonce i generál Flynn řekl, že možná ani nebudeme mít volby, protože levicový deep state, neomarxisté, globalisté jsou v panice a udělají cokoli, jen ne dostat Trumpa k moci, ale kdo ví, jak to dopadne. Jde o to, že se bude produkovat hodně emoční energie, hodně tření, hodně bojů, levice versus pravice. Hodně polarizace a intenzity se děje zejména v USA.

L: Ano, klíčové je, že budeme svědky rostoucí polarizace mezi pravicí a levicí, zejména mezi krajní pravicí a krajní levicí, a to se uměle vytváří, aby se vytvořil další chaos ve společnosti. Myslím, že v této době je opravdu důležité, abychom se tolik neztotožňovali se svými názory a politickou příslušností a dokázali… dar Vodnáře je umět ustoupit a objektivně pozorovat, co se děje, aniž bychom se do toho příliš zamotávali. Protože budeme svědky pokračující psychologické války, kdy se proti sobě postaví levice a pravice a budou se je snažit vybičovat k takovému běsnění podobnému tomu, co jsme vlastně viděli ve volbách v roce 2020.

B: Jo, to je opravdu klíčový bod. Pozor, pokud se ztotožňujete s nějakou stranou. Samozřejmě je tu psychotická woke levice a liberálové, kteří ovládli instituce, což se děje už dlouho po desetiletí, ta invaze, infiltrace takříkajíc zevnitř. Ale také je tu vzestup, o kterém jsme mluvili i v předchozích podcastech, velmi dogmatického, regresivního, archaického, konzervativního pravicového hnutí, které se stále více posouvá skutečně do krajní pravice.

L: A navzájem si něco promítají, jednoduše řečeno. Pravice promítá nenávist na levici a levice promítá nenávist na druhou stranu. A navzájem se dehumanizují. Když jste byli naučeni dehumanizovat lidi, kteří myslí a věří jinak než vy, tak to je vlastně to, čím se kontroloři živí… oni chtějí, abyste dehumanizovali druhou stranu.

B: Nejlepší příklad, který se váže k tomu, co se stalo v roce 2023 s celým tím konfliktem Izrael/Palestina, o kterém jsme natočili celou epizodu podcastu, pokud vás zajímají naše názory. Ale to také z hlediska této psychologické války ještě více polarizovalo lidi a dokonce rozdělilo frakce v hnutí pravdy.

L: Ano, a myslím, že to bude pokračovat i nadále a bude to použito také jako druh takové psychologické války.

B: Takže opravdu opatrně… protože se na to díváme i z širšího hlediska, jak víte, měli jsme celé téma o okultních silách pro začátečníky. Celá tato polarizace, tato stínová projekce levice na pravici, pravice na levici, všechna tato emoční energie, tyto boje, vytváří určité frekvence, které doslova slouží jako potrava pro bytosti z jiných dimenzí, které skutečně ovládají frekvence matrixu, abych tak řekl.

L: A myslím si, že také to, jak to bude ještě šílenější, je, že s touto pokračující psychologickou válkou, spolu s vzestupem umělé inteligence… můžeme vytvořit fotorealistické obrázky čehokoli, můžeme zfalšovat fotografie čehokoli, to bude divoké v tomto globálním volebním roku, protože nebudeme schopni říct, co je skutečné a co ne. Mohli byste vidět velmi srdcervoucí fotografii protestujícího, který něco dělá, a to může být doslova vygenerované umělou inteligencí. Takže proto to bude velmi ošemetné s médii a informační válkou s Plutem ve Vodnáři.

A doufám, že budou existovat autodetekční technologie, které budou schopné rozpoznat, jestli je to umělá inteligence, nebo ne, což se už používá v některých školách, protože studenti používají umělou inteligenci k psaní esejí, ale pak bude umělá inteligence sofistikovanější a bude se z toho učit. Takže musíme být schopni rozlišovat. Také se mi stává u lidí, se kterými obvykle souhlasím, že si některé věci, které říkají, musím ověřit, a to tak, že si je sama vyhledám, protože venku je spousta dezinformací.

Je spousta lidí, kteří si vezmou jeden překroucený fakt a šíří ho. A pak se z toho stane celý ten falešný narativ, kterému lidé věří. Takže musíme být… kritické myšlení je vlastně další dovednost Vodnáře, používání mysli k tomu, k čemu je určena, aby skutečně analyzovala a spojovala si souvislosti, aniž by jen propadala extremismu.

B: Jo, když už mluvíme o vzestupu umělé inteligence, nedávno vyšla verze programu Midjourney 6.0 a je to něco ohromného. Někdo tu zveřejnil pár obrázků, které vytvářel s Midjourney 6.0, které jsou extrémně realistické, kvalita jako od regulérní fotografie. Měl jsem problém rozeznat ten rozdíl. Blíží se to velmi „realitě”.

L: A pak ještě jedna věc, kterou jsem chtěla dodat, je také s touto nastupující informační érou Pluta a Vodnáře, co to znamená pro podnikání? Myslím, že během několika příštích let budeme svědky apokalypsy mnoha maloobchodních podniků, spousta podniků se přesune na internet, budete muset své dovednosti přenést na internet.

Pro lidi, kteří se potýkají s finančními problémy, kteří nevědí, co mají dělat, možná se nacházejí v bodě zlomu. Je to opravdu důležitý okamžik, abyste našli způsoby, jak můžete převést své dovednosti do této nové informační éry, do této nové technologické éry. Ať děláte cokoliv… můžete být doslova instalatér… instalatérům se teď vlastně daří docela dobře. Ale jakoukoli dovednost, kterou máte, je třeba převést do nové informační éry, která bude pokračovat. Takže to je jedna z hlavních praktických rad.

Podívejte se, jak se spousta věcí přesouvá na internet, a prostě pochopte, že zatímco Pluto vstupuje do Vodnáře, Uran do Blíženců, budeme toho vidět víc a víc. Zajde to do bodu, kdy pokud nemáte nějakou online přítomnost nebo online způsob, jak podnikat, bude to stále těžší a těžší. Takže to je jedna z nejpraktičtějších věcí, najít způsoby, jak můžete své dovednosti převést do této nové informační éry. A pak další věc taky… chtěl jsi něco říct?

B: Ano. Připomíná mi to také tento aspekt Vodnáře. Znám některé lidi, kteří se stali téměř uraženi technologií a úplně ji chtějí zavrhnout, chtějí žít v lese s přírodou a vůbec bez techniky. Samozřejmě se nechceme nechat zahltit technologií, aby začala využívat vás, a celá ta technokracie. Ale to je past sama o sobě, je to téměř negativní aspekt Vodnáře odmítat veškerou technologii, veškerý modernismus. Takže jde o to najít tu tenkou hranici, nejde o to ji úplně odmítnout, ani se jí nechat zahltit nebo se stát jejím otrokem. A víte, nechat se v podstatě připravit o kreativitu. Ale vše je nástroj, technologie je nástroj, který můžeme naplnit naší vlastní kreativitou všech našich esencí duše, to je velmi důležité.

O tom jsem mluvil na workshopu „Jak vytvářet hojnost v souladu s božskou vůlí”, abychom skutečně vstoupili do své tvůrčí síly. A právě teď je také spousta příležitostí, zejména pro podnikání. A klíčovým bodem Vodnáře, a jsem si jistý, že se o to později podělí i Laura… je to o individualizaci, je to o vaší jedinečnosti, příliš mnoho lidí stále kopíruje ostatní, snaží se napodobovat, následovat trendy. Nyní je čas vstoupit do své vlastní tvůrčí síly a máte k dispozici nástroje, které se v příštích letech stále více zdokonalují, které vám dají příležitost také skutečně vytvářet prosperitu a hojnost. Takže to je na pozitivní notu, to jsem chtěl zdůrazňovat.

L: Dobře, přejdeme k emocionálnímu a psychologickému aspektu. To hlavní je, že vidím lidi, kteří se potýkají se spoustou traumat, která si zřejmě neuvědomují, zejména od plandemie. Měli jsme několik stresujících let, ani ne jen kvůli vládním lockdownům, ale s kulturou rušení, kdy se člověk bojí cokoli říct, kvůli cenzuře, kvůli masovému zavádění vakcín a nátlaku na to, aby si je vzali kvůli práci. A pak příbuzní a přátelé a rodina se rozcházejí, protože se na této otázce neshodnou. Nehledě na to, že přátelé a rodina onemocní nebo ještě hůř, zemřou.

V posledních letech se stalo hodně šíleností. A je to skoro jako… vím to od sebe z toho, jak jsem se vypořádávala s traumatickými zážitky, že někdy trvá nějakou dobu, než vás to dožene. Budete roky v depresi, bez energie a vyhořelí, než si uvědomíte, že teď jsem úplně jiný člověk než předtím. A v životě už toho nedělám tolik jako předtím. A já to vlastně vidím v té depresi, negativitě, nepřátelství. Dokonce nedávno jsme šli do obchodního centra a lidi se tam na sebe bezdůvodně zlobili, prostě byli fakt nepřátelští. A všichni měli jakoby epicky špatnou náladu a bylo to cítit ve vzduchu.

A tak musíme čelit traumatu, se kterým se potýkáme od té plandemie, dokonce i předtím… chodila jsem po světě a jakmile jsem se dozvěděla o traumatu a jeho účincích a o tom, jak to způsobuje, že lidé žijí ve své hlavě a disociují se a tak dále, začala jsem si uvědomovat, že spousta lidí si nese nějaký stupeň traumatu a možná o tom ani neví. Takže se skutečně zabýváme hromadným traumatem. To je opět další téma Pluto a Vodnáře – a to masové trauma. Jsme svědky toho, jak se lidé rozdělují, vidí věci černobíle, buď jsi se mnou, nebo jsi proti mně. Když nějaký vlivný člověk, politik nebo kdokoli, s kým ve většině věcí souhlasí, řekne jednu věc, se kterou nesouhlasí, najednou se z něj stane satanista, démon, luciferián, nebo jiný výraz.

Takže vidíme nárůst tohoto rozštěpení. Tento nedostatek nuancí je černobílé myšlení. A šílenství a duševní choroby jsou další stinnou stránkou Pluta a Vodnáře. To je věc, které si myslím, že z emocionálního a psychologického hlediska musíme opravdu věnovat největší pozornost, protože stinná stránka Vodnáře na psychologické a emocionální úrovni může být roztříštěná psychika, nevyvážený způsob bytí ve světě, což je projev traumatu.

Jsem přesvědčena, že budeme svědky nárůstu tohoto. Ale můžeme se o tom také sami učit. Nemusí to tak být. Vzdělávejte se o účincích traumatu, disociaci, poznejte stav své nervové soustavy, kdy jste ve stavu boj, útěk, zamrznutí. Zjistěte, jak informace, které přijímáte, ovlivňují stav vaší nervové soustavy. Takže pokud se cítíte vyhořelí a máte neustále málo energie, všimněte si, jak se cítíte při trávení času na sociálních sítích. Pomáhá vám to, nebo zhoršuje to váš pocit? Ubírá vám to energii?

Nebo vám to dodává nárůst energie, protože si myslím, že obzvlášť pokud se spousta lidí tak nějak potýká s tím, že jsou přilepení k obrazovkám, a pak konzumují pohledy o zkáze a zmaru od různých influencerů, kteří jsou na sociálních sítích, udělejte krok zpět, nepomáhá vám to. A udělejte krok zpět a opravdu se soustřeďte na sebe, protože tato informační válka bude hrát na váš strach, bude hrát na vaše negativní emoce, na to, že se cítíte beznadějně a jako by svět byl velmi temný. Takže si opravdu udělejte čas a věnujte se sami sobě. Protože čím více to budete dělat a čím více budete ve svém středu, tím více můžete mít pozitivní vliv a být regulujícím vlivem na lidi kolem sebe.

B: Jo, takže tohle je velmi důležité. Navzdory impulsu probuzení… lidé, kteří se probouzejí a zaměřují se na to, na čem skutečně záleží, mluví nahlas, přebírají vlastní odpovědnost, zapojují se do vnitřní práce a do toho všeho… je velmi povzbudivé to vidět. Také jsem viděl mnoho lidí, jak zmínila Laura, kteří se rozpadají, nedaří se jim, čelí mnoha traumatům.

Spousta lidí se bude v příštím roce, zejména v tom příštím, stále více rozpadat, protože se to bude více zintenzivňovat, z důvodu, který jsme již zmínili… za poslední tři roky se tolik lidí stalo traumatizovanými kvůli lockdownům, co se stalo ve světě. Vynucování očkování, které má také důsledky na základě práce Thomase Mayera o duchovních důsledcích vakcíny… případy rakoviny exponenciálně rostou.

Je 10x více případů rakoviny než dříve, roční úmrtnost se zvýšila o 6 % jen na rakovinu samotnou. Takže to všechno, depopulační agenda je reálná, děje se. A to se také projeví a už se projevilo na psychice lidí. Takže nejdůležitější je starat se o svůj vnitřní život, pochopit trauma, protože většina lidí trpí a je traumatizovaná a neví, že je traumatizovaná, protože je v disociaci, a rozptyluje se, aby otupila svou bolest technologiemi, sociálními médii, YouTube, Netflixem, prostě se vyhýbají a jsou přehlceni informacemi a ani nic necítí. Krmíte se informacemi… musíte si vážně vybírat, čím krmíte svou mysl, protože psychologická válka funguje nejen na vědomé, ale i na podvědomé úrovni.

A tam venku je spousta zkázy, sklíčenosti a negativity. A tím nenaznačuji, že se máte schovat do New Age bubliny lásky a světla a jen se usmívat a být pozitivní a vůbec se nedívat na svět. Ne, buďte vybíravější, zůstaňte uzemnění ve svém těle, převezměte kontrolu nad svou pozorností, to bude superschopnost pro nadcházející časy, zejména pro příští rok, pro příštích 20 let. Vaše pozornost, koncentrace, vůle a být schopen mít kontrolu nad tím, čemu dáváte a čemu nedáváte pozornost, na čem opravdu záleží a co není důležité.

Čelit také epidemii krátké pozornosti, protože ta roste exponenciálně… Možná už teď máte problém přečíst celou knihu nebo dokonce dokončit tuto epizodu podcastu, protože to má na vás vliv a je to reakce na trauma. ADHD, krátká pozornost je reakce na trauma. Chtějí, abyste byli rozptýlení, abyste neměli kontrolu nad svou vůlí a pozorností, abyste byli snadněji ovladatelní a jen konzumovali, a nic nevytvářeli. Jak už jsme zmínili, je tu i příležitost. Dokonce na podnikatelské úrovni se všemi technologiemi, ale i vnitřní práce vyžaduje určitou koncentraci a vůli, všechny oblasti v životě potřebují vědomější vůli. A to je jako sval, který je třeba také trénovat.

To je jedna z nejdůležitějších věcí, na kterou je třeba se soustředit. Být schopen ovládat svou pozornost a být vybíravější, na co se soustředit, a být více tvůrcem než jen konzumentem. To je klíčové, ale jak Laura správně řekla, abyste skutečně měli plný přístup ke své pozornosti, vůli, koncentraci, oddanosti, zaměření, musíte také pracovat na svých věcech uvnitř sebe, na svých vnitřních zraněních z dětství, traumatech, která se stala nejen v posledních třech letech, ale mohou pocházet z dětství. Takže se o tom vzdělávejte. Mnoho lidí je chyceno v psychologickém štěpení, je to šílené, zejména v takzvaném hnutí pravdy… je to naprosto bez nuancí.

L: Ano. U psychologické roztříštěnosi se budete cítit zmatení, odpojení sami od sebe, jsou části vás samých, které jste oddělili od vědomí. A pak se stane to, jak ty části oddělíme od vědomí, což znamená, že se dostanou do nevědomí, že je pak promítáme na ostatní. A nejen to, cítíme nesoulad uvnitř sebe, jako by se jedna naše část cítila takto a jiná část nás se cítí jinak, a my se cítíme roztříštěni sami v sobě. Takže budeme mít části sebe sama, které mají určitá přání, potřeby a touhy, které jsme zcela zablokovali z vědomí. A problémem je, že se to projevuje způsobem, jakým to promítáme na druhé, takže je to opravdu důležité.

Upřímně si nemyslím, že je nutné, aby každý byl přilepený na obrazovce a soustředil se na to, co se děje ve světě. Myslím, že spousta lidí by si opravdu potřebovala odpočinout od konzumace, a to zejména tehdy, když se jim nedaří psychicky a emocionálně… pečujte o sebe, například se naučte, jak si najít pravidelnou duchovní praxi, vyjděte ven, pracujte na svých vztazích, pracujte na prostých radostech života, pracujte na tom, abyste se naučili pracovat se svým nervovým systémem vědomějším způsobem. Protože si myslím, že spousta lidí je možná jako reakce na trauma přilepená k obrazovkám a začíná si uvědomovat, že jim to už nepomáhá.

Opravdu se učte o účincích traumatu, disociace, práce s částmi může opravdu pomoci jako metoda IFS, kterou děláme v našem kurzu. Znamená to terapie vnitřní rodinné systémy. To vám může pomoci pracovat s roztříštěnými částmi, také práce se stínem, zajímat se o to, co vidíte v jiných lidech a vaše vnímání vůči jiným lidem. A zajímat se o to, co to o vás vypovídá. Protože si myslím, že zvláště s Plutem, který vstupuje do vzdušného znamení, pro práci sama na sobě mi pomáhá hlavně to, že kdykoli se u mě objeví spouštěč, analyzuji příběh, který si o tom spouštěči vyprávím, a ptám se, jestli je pravdivý, nebo ne. A když to takhle řeknu, zní to jednoduše.

Ale spousta lidí si na základě spouštěčů vymýšlí určité příběhy a řídí se jimi, prostě věří prvnímu příběhu, který je napadne, jako pravdivému. Tak například. Kdyby Bernhard přišel z vycházky a nepozdravil mě, když přišel do kuchyně, mohla bych se snadno cítit zraněná, a pak si můžu vymyslet příběh, že to znamená, že mu na mně nezáleží. To znamená, že mě nemiluje. Snadno si můžu v hlavě spustit ten příběh, a pak se na něj budu zlobit za ten příběh, který jsem si o něm v hlavě vymyslela. Lidé to dělají pořád. Prostě nemají schopnost objektivně odstoupit od svých spouštěčů a projekcí, a automaticky věří první věci, která je napadne.

Tato intelektuální objektivita je jedním z největších darů Vodnáře. A je důležité, abyste si to nepletli s chladnokrevným odstupem, abyste nebyli tak odpojení, že vás nic ani nezajímá, ale abyste využili svou vlastní subjektivitu, což znamená způsob, jak věci vnímáte, abyste se stali objektivnějšími. Vidím to pořád. Kolikrát se mi stává… to je také stav světa. Gurdžijev to nazval zmatení jazyků. Kde mluvíme spolu a nerozumíme si. Jak lidé vědí, jsem velmi aktivní na sociálních sítích.

Dostávám spoustu zpráv a komentářů. A dostávám hodně naštvaných zpráv, minimálně několik denně. A většina komentářů lidí, kteří jsou na mě opravdu naštvaní, se na mě zlobí za něco, co jsem ani neřekla, ale v hlavě jim běží ten příběh. A tak si představte, že když Pluto vstoupí do vzdušného znamení a vzdušná znamení jsou o komunikaci a myšlenkách. Tak to se jen umocní. A všude vidíte, že k tomuto zmatku dochází. Takže opravdu být schopen podívat se na své vnímání, zpochybnit své vnímání pro pravdivost a platnost, zejména když je emocionálně nabité.

Čím větší emocionální náboj máte za nějakým vnímáním, tím důležitější pro vás bude ustoupit a analyzovat: je to skutečně to, co je pravda? Nebo je to příběh, který si v hlavě vymýšlím, protože mě naštvalo to, co čtu? Psychologická válka bude hrát na tyto emocionální reakce ve vás, abyste uvěřili určitému příběhu.

B: Ano, i když půjdeme hlouběji, že existují síly, matrixové síly, nejen fyzické, ale i hyperdimenzionální síly, ty znají vaši psychologii lépe než vy sami. Takže chtějí vyvolat určité reakce. Psychologické sebeuvědomění je klíčové, psychoduchovní práce je naprosto klíčová v příštím roce, v příštích letech. Je to nutnost nejen pro přežití, ale také pro prosperitu. Takže to, co naznačila i Laura, zejména obecně, neztotožňovat se s určitými názory a přesvědčeními. Pokud jste se stali příliš dogmatickými v tom, jak vidíte určité věci nebo jací jsou lidé, a upadáte do extrémního zjednodušeného černobílého myšlení – tento člověk je dobrý a tento je zlý, placená opozice.

Je to úplně zjednodušené. A nikdo z nás nevidí Božskýma očima, jak s oblibou říkám, a nikdy nevíme, jaká je skutečná povaha určité události, a někdy takzvané, v uvozovkách „špatné události” mohou vést k něčemu dobrému. A i když nesouhlasíte se vším, co nějaký člověk dělá, možná nesouhlasíte s jednou věcí, neznamená to, že ten člověk je hned celý zlý. Takže uvědomit si pohled s větší nuancí, jak vždycky rád říkám, nevylévat s vaničkou i dítě.

L: Jo, a nejdůležitější na tom je… všichni máme tendenci se v určitých oblastech našeho života rozdělit, tak nacházíme jistotu. Tak nacházíme pocit kontroly nad světem. Když to děláte, všimněte si, když někdo vlivný nebo možná i my v tomto podcastu řekneme něco, co se vám nelíbí, a je tu tendence chtít toho člověka vidět jako úplně zlého, všechno špatné, a prostě ho zavřít. Tenhle mechanismus rozdělení v nás je něco, co se používá v psychologické válce v dobách polarizace. A nepomáhá nám to… i v těch nejlepších vztazích na světě… důležitější je mít podobné hodnoty, ne podobné názory.

Když sdílíme hodnoty, je snazší s někým vycházet… nikdy nebudete s někým sdílet všechny názory. Takže ano, přejděme na duchovní úroveň. Takže nárůst wetika, jak se polarizace zvyšuje. Já už to vidím. Ani nevíte, kolikrát jsem i přes to, že jsme na toto téma natočili dvouhodinový podcast, dostala v poslední době nepřátelské zprávy od lidí, kteří mi říkají, že o Palestině mlčím a proč o tom více nemluvím? A víte, já bych s nimi asi souhlasila v mnoha věcech, kdybychom se bavili, ale oni jsou prostě zachváceni tím virem mysli. Chápu, že je to jiný politický problém, ale je to tak podobné tomu, co jsem cítila, že se stalo během celé záležitosti BLM.

Lidé říkali: „Řekni Black Lives Matter! Zvedni pěst! Poklekni! Jinak nejsi na mé straně!” Je to kombinace psychologického štěpení a wetika, kdy se lidé chovají nepřátelsky k ostatním lidem… a nerada používám termín šikana, ale je to šikana a promítání na ně, protože oni nesignalizují ctnost přesně tak, jak by chtěli. Je to naprosto wetiko – virus mysli. Takže já to prostě vidím tak, že to bude pokračovat i v roce 2024. A bude to prostě součást té pokračující psychologické války. Takže je opravdu důležité… jen si poslechněte náš díl o wetiku, ale všímejte si, kdy nás tento virus mysli ovládne a způsob, jakým se bude projevovat v průběhu příštího roku, bude velmi podobný tomu, jak se projevoval u BLM a teď u Izraele a Palestiny.

B: Chci dodat… většina z vás chápe, že jsme v informační válce, psychologické válce, je psychologická válka, která je na nás vedena, takže i ze základního rozumného, logického závěru, způsob, jak se bránit, je stát se psychologicky zdravým, stát se psychologicky sebevědomým. Pochopit vlastní psychiku. Nepoznáte, jak wetiko nebo tyto okultní síly působí skrze vás, pokud neznáte sami sebe, pokud nemáte pochopení pro práci se stínem, jak fungují projekce a spouštěče, vaše vlastní trauma a vaše vlastní psychologie. To je opravdu klíčový bod. To je také superschopnost mít psychologické sebeuvědomění. Už jsme o tom mluvili v minulém podcastu, nejde jen o informační probuzení, intelektuální probuzení, to je velmi povrchní, musíme dospět k psychologickému probuzení a v podstatě i k duchovnímu probuzení.

L: Ano. Chci se jen dotknout toho nárůstu lidí s tzv. černou pilulkou, což je skutečně odraz traumatu, kterým jsme prošli, a tohoto druhu paranoidního myšlení, ke kterému lidé tíhnou. A vlastně souvisí s Plutem v Kozorohu, Plutem ve Vodnáři… vidím to jako vyjádření jakoby pozdních stupňů Pluta v Kozorohu.

Stinná stránka Pluta a Kozorohu v evoluční astrologii je potlačování a deprese. Můžete vidět, jak se v kolektivu objevuje tato jakoby velmi negativní, depresivní, těžká energie, jakoby mě všichni chtěli dostat, jak se dostáváme na tyto velmi… jsme doslova na 29. stupni a pár vteřin Kozoroha, když v celém cyklu je 30 stupňů. Takže jsme svědky vrcholu této energie Pluta v Kozorohu. Pojďme se trochu zamyslet nad tím cyklem, protože jsem si jistá, že spousta lidí si není vědoma těchto cyklů Pluta a toho, co se tak nějak děje.

Takže destrukce a regenerace, Pluto, institucí a struktur, Kozoroh, probíhá od roku 2008, kdy je Pluto v Kozorohu. Takže jsme byli svědky destrukce a regenerace institucí a struktur, které podporovaly společnost. Kozoroh vládne vládám, institucím, zákonům a omezením, Pluto je o kontrole, moci, regeneraci, odhalování tajemství. Takže od roku 2008 jsme skutečně svědky toho, jak se temná stránka vlády a institucionální moci dostává na povrch. Myslete si o hnutí Occupy Wall Street, co chcete, ale začalo to Plutem v Kozorohu v roce 2008, kdy začalo odhalovat korupci v bankovním průmyslu, a pak došlo ke krachu.

Odhalovalo také nějaké pochybné a predátorské půjčky, které byly poskytnuty. A pak kolem roku 2012 a 2013 jsme měli hnutí MeToo, a ano, chápu, že s tím byly také problémy, ale pojďme se bavit o dopadu, ať už to bylo odhalení tajemství rozsáhlého zneužívání v zábavním průmyslu, a co to znamenalo, a pak tento cyklus… teď se mluví o Epsteinově seznamu a o tom, kolik lidí na mocenských pozicích bylo zapojeno do sexuálního obchodu s nezletilými. Jsme také svědky vzestupu korupce a kontroly a propagandy v mainstreamových médiích, další instituci, které jsme tak dlouho důvěřovali.

Takže od roku 2008 a cesty Pluta do Kozoroha jsme v průběhu cyklu viděli odhalení mnoha korupcí na mocenských místech. Ke konci cyklu jsme viděli vzestup kultury rušení, viděli jsme vzestup vládní kontroly prostřednictvím lockdownů, covidových omezení. Tato vládní kontrola nad masami je dalším tématem Pluta a Kozoroha. Takže skutečnou otázkou je, kam odtud půjdeme? Takže další část cyklu vstupu Pluta do Vodnáře, což je podle mě leden… Je to 20. ledna, takže pár týdnů od doby, kdy vydáme tento podcast.

B: Když slunce vstoupí do Vodnáře.

L: Ano. A ke konci roku na měsíc nebo dva bude retrográdní, ale my teď opravdu vstupujeme do Pluta ve Vodnáři. Měli jsme krátký ponor i v roku 2023. Takže abychom měli na paměti, že to není izolovaný vývojový cyklus. Takže to, co se děje ve Vodnářovi, navazuje na to, co se stalo v tom předchozím cyklu. Takže teď, když došlo ke vší té destrukci v těchto institucích, kterým lidé tak dlouho věřili, je to jakoby, kam půjdeme dál, protože Pluto a Vodnář bude totální transformace lidstva, jak ho známe.

A tak je to velký posun z Kozoroha, což je velmi materiální, strukturálně ohraničené znamení, do Vodnáře, což je vzdušné znamení, které je více o myšlenkách a které je více transpersonální. Osobně si tedy myslím, že to, co se stalo v Plutu v Kozorohu, má psychospirituální důsledky, což znamená, že se musíme podívat na potlačování emocí, deprese, s nimiž se potýkáme, musíme se podívat na škody, které nám Pluto v Kozorohu v podstatě kolektivně způsobil. A to se projevuje jako deprese, negativita, frustrace, extrémní negativní orientace. Deprese je také symptomem potlačování emocí.

B: To mi připomíná to celé, co vidíme v hnutí pravdy, to psychologické rozdělení, kdy lidé říkají, jak jsou všichni ovládaná opozice, takové černobílé myšlení, negativita, zkáza a sklíčenost je jedním z aspektů tohoto Kozoroha… deprese, negativita.

L: Ano, přesně tak. Musíme se podívat na všechna traumata, která tento poslední tranzit způsobil, pokud jde o to, že se cítíme deprimovaně. Další věc je opravdu podívat se na stávající struktury, které se rozpadly, protože spousta z nich se rozpadla. Nemyslím si, že spousta lidí se někdy bude dívat stejně na zábavní průmysl, na vzdělávání, na vládu, máme k tomu úplně nové myšlení. Jak tedy můžeme přispět k budování něčeho nového pro lidstvo prostřednictvím vlastního procesu individualizace? Musíme si uvědomit božství v našem vlastním projevu našeho jedinečného, autentického já, místo abychom hledali vnější spasitele.

V archetypu Vodnáře tedy musí dojít k rozvoji jedinečného já, abychom mohli lidstvu přispět svou jedinečností, protože můžeme vidět mnoho změn, máme teď mnoho příležitostí. Trvalo hodně času, než se tyto saturnské, kozorožské struktury rozpadly. A i když Vodnáři technicky vzato společně vládne také Saturn, přecházíme k jinému tématu v tom, které zahrnuje individualizaci. Tedy vypořádání se s traumatem posledních několika let, s disociací, k níž dochází. Dalším klíčovým tématem s Vodnářem, jak vidím s vzestupem AI, jak technologie dělají všechno pro nás, je, že potřebujeme využívat svoji kreativitu a srdce.

Umělá inteligence může jen napodobovat, ale nemůže replikovat, protože srdce, duše lidstva je opravdu silná, když se používá v souladu s technologií. Takže převezměte odpovědnost, sebeaktualizujte se, potřebujeme vůdce ve všech oblastech, kteří vedou srdcem a používají technologie způsobem založeným na srdci, přineste srdce a duši do popředí a nevyhýbejte se používání technologií. protože časem… nikdy nebyla potřebnější doba po kreativních lidech. Protože když se podíváte na ten druh informační ekonomiky, který tu máme, a kam směřuje, tak směřuje stále více k umělé inteligenci a k tomu, aby umělá inteligence psala věci za vás a dělala vše. A časem to ztratí tu esenci srdce.

Pokud jste skutečně kreativní člověk, pokud jste našli svou jedinečnou podstatu, svůj jedinečný dar, kterým můžete přispět světu… teď je ta nejlepší doba to udělat.

B: Ano, skvěle shrnuto. Jak jsem již zmínil, využijte svou kreativitu, svou jedinečnost, svou sílu, abyste tyto nástroje využívali vědomě. Neodmítejte je, nenechte je všechny dělat práci za vás, najděte své jedinečné vyjádření… tohle jsou nástroje. Byl jsem hudebník celý svůj život, vyjadřuji se skrze nástroj. Můžete v tom smyslu také využít tyto nástroje umělé inteligence. Opět to není černobílé. Neodmítejte to. To je vlastně to nebezpečí, na které chci upozornit. Mluvil jsem o tom na svém workshopu „Jak vytvořit hojnost v souladu s božskou vůlí”, vkročit do své tvůrčí síly a vytvořit prosperitu a hojnost, a Sri Aurobindo mluvil o tom, že tolik lidí v duchovních komunitách nebo i hnutí pravdy odmítají peníze, odmítají sílu peněz.

Ale to je duchovní zkreslení. Je to stejné jako odmítání moci, odmítání sexu. Protože tehdy ji odevzdáváte nepřátelským silám. Ne, musíme tyto síly znovu dobýt a dát je pod vedení božského a neodmítat sílu peněz, kromě jiných sil. Totéž platí pro naši tvořivost, pro technologie, neodmítat technologii, nereagovat v afektu, ale znovu ji dobýt od nepřátelských sil, od globalistů, od jejich nekalých způsobů jejího využití a dostat ji pod svou kontrolu, svou tvořivou sílu, svůj soulad s božstvím, svoji jedinečnost v procesu individuace.

L: Dobře, skvělé. Takže jen na závěr, abychom se dotkli toho, čemu se budeme věnovat v druhé části. Druhá část je opět určena členům, budeme hovořit o filmech od Obamových, myslím, že se chystá další, a co by to mohlo říct, pokud jde o prediktivní programování. Dotkneme se některých věcí, které nedávno řekl generál Flynn o tom, co vidí, že se stane v nadcházejícím roce. Také psychologické, emocionální věci, které vidíme, že se dějí, a zejména odhalení mimozemšťanů a všechny druhy okrajových myšlenek, které se dostávají do hlavního proudu.

A pak se zamyslíme nad některými tématy, která jsme viděli u Saturnu v Rybách, nad tím měsíčním uzlem v Beranu a Vahách, a pak budeme mluvit více o všech těch vnějších planetách, které mění znamení a o tom, co to pro nás znamenalo napříč historií a co to znamená pro nás do budoucna. Takže pokud se chcete stát členy, můžete jít na veilofreality.com/membership a můžete se přihlásit na druhou hodinu.

B: Výborně. Moc děkujeme za poslech a my se hned vrátíme s druhou hodinou. Děkuji vám.

Překlad: David Formánek

Facebook
VK
Telegram

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 240836229/0300
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Jedna odpověď

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte na sítích

Facebook:

Telegram:

YouTube:

Podporuji
Nejnovější