Tato stránka, vedlejší projekt od Otevři svou mysl, jsem vytvořil se záměrem zde přidávat obsah, který se tematicky už dost liší od publikovaných překladů na Otevři svou mysl (otevrisvoumysl.cz). 

Pokud Vás zajímají věci tzv. „mezi nebem a zemí”, spiritualita, exopolitika, intuice, meditace, ezoterika, mysteriózní učení, duchovní rozvoj, mimozemské civilizace, historie lidstva a Země, a mnohem více, jste na správném místě.

Je mým přesvědčením, že svět a život je mnohem více než jen „materiálno” a „fyzično”, a proto chci zde nabízet hodnotný a povznášející obsah od zajímavých osobností, které dle mého názoru mají co předávat, týkající se výše uvedených témat a více.

Jestli jsou vám některá z těchto témat blízká, postupně zde budou zveřejňovaná přeložená a nadabovaná videa do češtiny, stejně jako bylo a je zvykem na Otevrisvoumysl.cz (OSM). Pokud tohle není váš „šálek čaje”, v pořádku, můžete sledovat dále OSM a třeba se vrátit, pokud budete cítit nutkání.

Přeji Vám, aby se vám překlady a zdejší obsah líbil a byl pro Vás hodnotný. Máte-li jakékoliv tipy na překlad či připomínky, neváhejte se na mě obrátit.

Mezitím můžete projekt sledovat na následujících sítích: 

David Formánek: překladatel, tvůrce Otevrisvoumysl.cz a Otevrisvoudusi.org

Facebook:

Telegram:

YouTube:

Facebook:

Telegram:

YouTube:

David Formánek: překladatel, tvůrce Otevrisvoumysl.cz a Otevrisvoudusi.org

Facebook:

Telegram:

YouTube: