Gigi Young: Tipy pro duchovní rozvoj (životní změny, duchovní kontakt a temná noc duše)

Ve zkratce...

Gigi jde do hloubky procesu duchovního rozvoje a zabývá se některými z nejnáročnějších aspektů duchovního růstu. Zahrnutá témata: 1. Dezorientace, zmatek a životní změny (které často přicházejí s duchovním probuzením). 2. Fyzické příznaky duchovního probuzení. 3. Věštění pomocí periferního vidění. 4. Duchovní průvodci a testování/iniciativa. 5. Temná noc duše
Facebook
VK
Telegram
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde <-

↓ CZ DABING ↓

↓ CZ TITULKY ↓

↓ CZ DABING ↓

↓ CZ TITULKY ↓

Originál videa publikován ZDE: 16. září 2022

Webová stránka Gigi Young

Přepis:

Ahoj všichni, vítejte zpět na mém kanálu. Moc vám děkuji, že jste se ke mně připojili. A dnes se vrátíme k základům, zpět do školy. Protože bez ohledu na to, jak daleko si myslíme, že jsme ve svém psychickém nebo duchovním vývoji, je vždy důležité vrátit se k základům. A prostě si osvěžit základy. Dnes se s vámi tedy podělím o tři své nejlepší tipy pro proces duchovního rozvoje. Obecně je duchovní rozvoj pro mnoho lidí velmi dezorientující a matoucí. Myslím, že vstupujeme do duchovního rozvoje v domnění, že se uzdravíme a změníme svůj život.

A to se rozhodně děje a to je jeho velká část. Ale je tu také část duchovního probuzení, psychického rozvoje, duchovního rozvoje, zasvěcení, kdy to může být velmi matoucí, můžete být velmi dezorientovaní. A tak když se to stane, je dobré si prostě umět promluvit o tom, co je v pořádku, co je normální a proč se dějí určité věci. Takže o tom je toto video.

A začneme s první věcí, která je v duchovním vývoji normální. A to jsou životní změny.

Takže ve chvíli, kdy začnete meditační praxi, a mimochodem, tato praxe může být pět minut denně, tato praxe může být pět minut ráno a pět minut večer. Tato praxe může být jen to, že se každý den na chvíli zastavíte a pozorujete svůj dech. A prostě se zkontrolovat, zda jste ve svém srdci, zda jste v souladu. To je duchovní praxe.

Duchovní praxe nemusí být nějaká velká obřadní záležitost. Ne. Duchovní praxe může být opravdu malá věc, třeba jen kontrola toho, jak se cítíte během dne. A to může znamenat největší změnu ve vašem životě. Je bláznivé, jak to funguje. Ale jsou to právě ta nejmenší malá naladění, která někdy vytvářejí ty největší změny, ale pokud je děláte pravidelně, tak vám to přináší obrovské změny ve vašem životě. Takže mějte na paměti, že se změnou, že vy se změníte.

Myslím si, že spousta lidí si může myslet, že když se pustí do duchovního rozvoje, že určité aspekty jejich života zůstanou stejné, jak se jim líbí. Ale že se změní právě ty aspekty jejich života, které chtějí změnit. A tak si někdy, když procházíme svým duchovním probuzením, myslíme, že můžeme tak trochu kontrolovat, kam ta energie půjde. A tak to není. A vím, že mnozí z vás, kteří se na to dívají, si pravděpodobně říkají: Jo, to se mi stalo.

Ale když se osobně rozvíjíte, když si sednete a meditujete, když čtete duchovní literaturu, když se díváte na duchovní videa, tak se jakoby nabíjíte. Připravujete se, mentálně, emocionálně, fyzicky, prostřednictvím dechu a uvolnění nervového systému a toho všeho, abyste v sobě doslova cítili tu duchovní energii. A jakmile začnete zapalovat ten oheň, ta duchovní energie, ta síla kundaliní je inteligentní, ta síla Kristova vědomí ve vás je inteligentní.

A začne procházet celou vaší bytostí, celou vaší myslí, celým vaším emocionálním tělem, vaším tělem bolesti, dokonce i vaším fyzickým tělem, a začne léčit a čistit to, co už není v rezonanci. Jeden z hlavních důvodů, proč lidé zastavují duchovní rozvoj, je, že nemají správná očekávání. A myslí si, že duchovní rozvoj nebo psychické schopnosti jsou jako takový doplněk. Jako byste mohli rozvíjet jasnovidectví nebo jasnopoznávání nebo nějaké duchovní schopnosti a že se to dá jen tak nějak přilepit k vašemu životu takový, jaký je teď.

Přitom ve skutečnosti a v tradičních duchovních naukách jsou všechny psychické schopnosti, kterým se ve východních tradicích někdy říká „siddhas“, získané. A obvykle se získávají obětí, tím, že musíte obětovat své negativní ego, tím, že se musíte zbavit něčeho, co je ve vás nečisté, co není v souladu, co není v souladu s vaší nejvyšší pravdou.

A tak v okamžiku, kdy se začneme duchovně rozvíjet, začneme se očišťovat. A čím více se očišťujeme, tím lepší nádobou se stáváme, abychom mohli nést Kristovo vědomí. A to je to, co z nás dělá neuvěřitelně jasný magnet pro duchovní vhled, pro velmi vysoké duchovní bytosti, aby s námi komunikovaly, proto se očišťujeme a s tím se rozvíjí skutečný charakter, skutečný etický charakter a možná jiná osobnost , než kterou jste měli, když jste začínali.

Mnoho lidí si neuvědomuje, že když začnou s duchovním rozvojem, že mohou začít ve svém životě vidět věci, které jsou opravdu nezdravé. Může to být vztah, může to být přátelství, může to být partner, může to být vaše práce. Můžete si díky duchovnímu rozvoji a vnitřnímu zraku uvědomit, že děláte něco, co je neláskyplné. Vy se svým zrakem, který rozvíjíte prostřednictvím své práce, meditace, prostřednictvím toho všeho, se můžete podívat do světa a možná si řeknete: „Páni, svět je velmi převrácený.“

A možná začnete vidět vzorce ve světě, v kolektivu, které jsou velmi nezdravé. Možná začnete vidět stín světa, zlo světa, dobro světa také, to začnete vidět také. Ale nedokážeme vidět dobro, aniž bychom viděli také zlo, nemůžeme skutečně pochopit vyšší vědomí, dokud nepochopíme také to, jaké jsou nečistoty. To vše je tedy součástí psychického vývoje. Je to vyšší zrak, je to větší citlivost. Je to hlubší citlivost, je to více informací.

Při rozvoji si nemůžeme říkat, jaký druh informací chceme tímto cvičením získat. Musíme se otevřít svému vyššímu já, své vnitřní Kristově podstatě, a umožnit svému pravému já, aby vystoupilo. Já, které jsme se báli stát. Já, které jsme skrývali, protože jsme si mysleli, že je divné, hloupé nebo cokoli jiného, nebo že nemá v tomto světě místo, to je ta část nás, která se musí zrodit, aby se stala něčím víc.

A to je ta část vás, která se bude rozvíjet, jakmile začnete rozvíjet své psychické schopnosti, jakmile se začnete duchovně rozvíjet. Takto to funguje. Nemusíme se ani nutně snažit přijít na to, kdo jsme. To, kým jsme, se nám prostě začne odhalovat a my si vzpomeneme. Takový je tedy duchovní vývoj. Takto se získávají jasnovidecké schopnosti.

A bez životních změn není duchovního rozvoje. A tak pokud vstoupíte do programu duchovního rozvoje, i když sledujete videa o duchovním rozvoji na YouTube, musíte vědět, že je to vážné. Je to vážné, ale je to také nejdůležitější práce, kterou ve svém životě uděláte, a je to, proč jste sem přišli. Takže rada číslo jedna.

Čím více se budete duchovně rozvíjet, čím více budete rozvíjet svou intuici, tím více se váš život změní. A možná se nepoznáte po deseti letech, po pěti letech, po několika měsících, u každého je to jiné. Ale změníte se. A možná se změníte způsobem, který jste si nikdy nedokázali představit. Protože někdy naše lineární mysl nedokáže pochopit náš vlastní potenciál.

Často také proto, že jsme ho ve světě neviděli. A tak pokud jsme ve světě neviděli dobrý příklad, často si nedokážeme představit svou vlastní sílu nebo svou vlastní identitu. Ale s duchovním rozvojem se vám to odhalí a díky duchovnímu výcviku si to důvěrně uvědomíte jako vnitřní podstatu. A začne z vás vyzařovat. A pak začnete ztělesňovat a připomínat si, kdo jste, kdo jste ve své nejhlubší pravdě a ve své nejhlubší síle.

Takže i v tomto smyslu je psychický rozvoj, duchovní rozvoj, je to způsob, jak můžeme žít svůj život správně a v souladu s tím, kým skutečně jsme. A to je vlastně také to, co vytváří smysluplnější společnost, kde každý má odvahu to udělat. Takže další věc, kterou můžete očekávat, pokud se rozvíjíte, jsou fyzické příznaky.

Jedna věc, která může lidi zmást, je, jak se můžete věnovat něčemu, co vypadá jako docela neškodná praxe, jako je meditace, dokonce i čtení určité duchovní literatury, která prostě má způsob, jak působit na celou vaši bytost… Můžete mít fyzické pocity, můžete mít fyzické bolesti, můžete se cítit velmi divně ve své mysli.

Můžete mít skutečné hmatatelné fyzické zážitky, které nejsou jako dotek nebo cokoli, co souvisí s fyzickou rovinou, můžete mít doslova fyzické symptomy, které jsou poháněny duchovním probuzením. A to proto, že kdybyste se na sebe podívali jasnovidně, skutečně byste viděli úplné propojení s vyššími světy a také s vyššími bytostmi, anděly nebo svými průvodci. Neviděli byste žádný rozdíl mezi svým vědomím a vyššími světy nebo svým vědomím a vědomím svých andělů.

Do čím menší hustoty se dostáváme, všechno se stává propletené a provázané. Tato fyzická forma je jen nejhustší formou, kterou máme. Ale máme éterické tělo, což je něco jako energetické tělo, které udržuje naši fyzickou formu na místě. A pak máme také astrální tělo, které je propojeno s éterickým tělem, které je něco jako vaše hvězdné tělo. Astrální znamená hvězdný.

A to je naše hvězdné tělo neboli cestující tělo. A to je místo, kde, když sníme nebo vstoupíme do astrální roviny nebo začneme dělat duchovní práci, je to astrální tělo, které opouští éterické tělo a fyzické tělo a odchází. Zůstává spojeno šňůrou, Ale je to věc, která odchází na různá místa a vidí všechny různé věci. Takže existují různá těla.

A i tato těla jsou prostupná pro duchovní průvodce, kteří mohou do těchto těl vstoupit a promlouvat k nám prostřednictvím propletení. A tak je zřejmé, že pokud mezi naším fyzickým já a vyššími světy a vyššími bytostmi neexistuje skutečná bariéra, pak pokud se začneme duchovně rozvíjet, můžeme získat určité fyzické symptomy. Můžeme získat nějaké skutečné pocity, které z takových věcí vycházejí. Ve východní tradici lidé mluví o probuzení kundaliní, probuzení kundaliní se teď změnilo na „symptomy vzestupu“. New Age to nazývá různě, ale v podstatě je to totéž. A všechno je to také založeno na žlázách.

Máme různé žlázy, každý z nás má žlázový systém. Mužský žlázový systém se výrazně liší od ženského žlázového systému. Jsou zásadně odlišné. A nakládají s energií velmi odlišným způsobem. Takže je důležité při skutečném studiu esoteriky rozlišovat mezi mužským a ženským systémem. Žlázový systém je jiný, systém spojení je jiný. Ale jakmile projdeme pubertou, začnou se nám rozbíhat psychické neboli paranormální žlázy.

Psychické žlázy jsou také žlázy s pohlavními hormony, pohlavní žlázy, ty jsou také zodpovědné za naši pubertu a za naši pohlavní zralost. Takže jakmile se to začne dít, lidé se najednou mohou začít zajímat o duchovno, u lidí se v době puberty může začít projevovat psychické nadání. Nevím, kolik dalších mladých dívek si tam hrálo na lehké jako pírko, tuhé jako prkno a běhaly po lese a myslely si, že jsou čarodějnice, ale já určitě ano. T

akže je něco, co se nám děje, když začínáme vstupovat do puberty. Je reálná šance, že se u vás mohou začít rozvíjet nějaké duchovní schopnosti. Někteří lidé je mají od narození, jiní je získají později, není to vždycky stejné, ale je tu souvislost s prolínáním duchovního těla se žlázovým systémem a hormony, takže všechno je opravdu propojené. A také se náš nervový systém napojuje na velmi reálné duchovní kanály, kterým se ve východní tradici říká Nádi.

To jsou v podstatě takové menší duchovní kanály. Kanály, kterými prochází vyšší energie, a my se musíme trénovat jako mystici, abychom byli schopni se propojit s vyššími duchovními silami, vysokými duchovními mistry nebo bytostmi a aby to nepoškodilo náš nervový systém, aby to nepoškodilo těla, protože když trénujete, abyste byli schopni pobrat všechnu tu energii, musíte být schopni se stabilizovat.

A musíte být schopni projít různými druhy procesů, abyste to unesli. A pokud to neděláte správně, můžete zažít velmi reálné psychické vyhoření. I když to děláte správně, velmi snadno můžete zažít psychické vyhoření, což je velmi reálný fyzický příznak únavy a vyčerpání. Může to dokonce způsobit zamlžení mozku, může to způsobit neschopnost přístupu k určitým úrovním informací, ke kterým jste měli přístup předtím, takže můžete získat určité psychické bloky, a to vše proto, že pálíte svíčku na obou koncích. A váš vývoj může být nedostatečně vyvážený.

To může způsobit velmi reálné fyzické symptomy pro mystiky, nebo i když se jen věnujete duchovnímu rozvoji. Pokud se do energií dostanete příliš brzy nebo příliš rychle, může to v těle způsobit skutečné fyzické účinky. A mnoho lidí si fyzické symptomy nutně nespojí s duchovní příčinou. Protože si myslím, že máme v hlavě takovou představu, že když je to duchovní záležitost, tak to bude pozorovatelné pouze na duchovní rovině. Ale ve skutečnosti mezi rovinami opravdu není žádný rozdíl, zejména pro lidskou bytost. Jsme všechny roviny.

A tak to mějte na paměti. A ještě jedna opravdu zajímavá věc, která se týká duchovního vývoje a vnímání entit nebo různých světů, můžete začít opravdu vidět věci, slyšet věci. Je velmi běžné, že když začínáte svou cestu rozvoje intuice, vidíte věci koutkem oka.

Ale pak v okamžiku, když se tam podíváte, co to bylo, pak už to nevidíte a jste zase zpátky ve třetí dimenzi. Takže periferní vidění bylo vždycky tradičně psychickou technikou. Nevím, jestli si to někdo uvědomuje nebo to ví, ale různí mystici věštili tímto způsobem, kdy jakoby lehce upírali oči před sebe.

Ale pak někoho periferně sledovali, nebo vešli do rušného prostoru nebo někam šli. A šli by normálně a dívali by se dopředu, ale vlastně by tak nějak lehce věnovali pozornost tomu, co je vedle nich, a sledovali by, co by jejich podvědomá mysl vytáhla ze stran z periferního vidění, protože myšlenka byla taková, že pokud jsou oči a mysl zaměřené dopředu, pak to, co je to ze strany, pochází spíše z duchovního místa nebo z podvědomého místa nebo spíše z místa věštění, než z vaší vědomé mysli, která je vpředu.

Takže to byl něco jako způsob, jak zaměřit svůj zrak dopředu ve třetí dimenzi, ale pochopení toho, že protože jste zaměřeni dopředu, že cokoli se v periferii objeví, může pocházet odjinud. Je to něco jako věštecký prostor. A vzpomínám si, že jsem četla, že to také dělal Rudolf Steiner. Nechal někoho přijít do studia a on seděl a pak pozoroval, jak někdo přichází do studia a on pozoroval toho člověka periferním viděním, ne očima. Protože jakmile se na něco díváte očima, automaticky to dokáže naladit na 3D rovinu a naše dohodnuté zákony.

Ale když se díváte sem a jen lehce periferně, je tu ta schopnost, že to prostě není úplně zaostřené. A to může být tak trochu technika věštění. A tak se vlastně stávalo, že lidé přišli do jeho kanceláře a on se na ně podíval z periferie, a pak mohl získat informace a mohl vidět astrologické znamení toho člověka a všechno o jeho životě. Tohle tedy dělal. A to byla také stará technika, kterou jsem zkoumala už dávno, když jsem dělala svůj kurz Vnitřní mystik.

Začala jsem se velmi zajímat o historii jasnovidnosti a o staré techniky vývoje, jako staré tradiční techniky vývoje. Periferní vidění byla jedna z nich. A tak se vlastně přirozeně stává, že čím víc se rozvíjíte, tak si všimnete, že uvidíte věci v koutku oka. Já jsem vždycky viděla věci, jak na mě koukají z rohu. Myslím, že jsem o tom mluvila na svých soukromých živých streamech.

Někdy jsem viděla něco jako koukat kolem. Myslím, že to je tak nějak běžné, i když je to neobvyklé. A také potenciálně začnete slyšet věci, někteří lidé jsou velmi jasnoslyšiví. Prostřednictvím slyšení se jim opravdu věci zpřístupňují. A pak někteří lidé budou mít také zvláštní pocity na obličeji a těle, bzučení v uších. Protože v místnosti dochází k frekvenčnímu posunu, v místnosti dochází k legitimnímu energetickému posunu a vaše uši to zachytí, protože jde o změnu tlaku.

Tak je to vnímáno. Takže to jsou všechny různé druhy velmi reálných fyzických příznaků, které začnete mít, když se budete věnovat duchovnímu rozvoji. A poslední věc, kterou řeknu o fyzických symptomech a fyzických projevech, je, že existuje způsob, jakým s vámi budou pracovat vaši průvodci nebo vaše vyšší já. Například takto. Dají vám zkušenost.

Nemusí to být a pravděpodobně nebude váš vysněný zážitek nebo něco, co očekáváte nebo co chcete, nebo něco, co je zážitek někoho jiného… bude to zážitek, který je pro vás individuálně významný. Takže to může být zvuk. Mohl by to být určitý pocit nebo vědění. Mohla by to být nějaká vize, ale prolomí to vaše hranice. Takže vás to bude trochu tlačit. A pak vaši duchovní průvodci uvidí, jak budete reagovat. Takže vám obvykle poskytnou duchovní zkušenost prostřednictvím jednoho z vašich smyslů. A budou sledovat, jak zareagujete.

Protože se můžeme modlit celý den a můžeme si říkat: „Já chci být super jasnovidec, chci vidět všechny vize, chci cítit všechny věci, chci se dívat do budoucnosti, chci se dívat do minulosti, chci jasnovidectví.“ A když pak ty věci skutečně zažijeme, je to nesmírně hluboké a osobní. A je to tak šokující, že je vlastně můžeme odmítnout. A ve skutečnosti můžeme odmítnout svůj vývoj. A někdy toto odmítnutí duchovního spojení s anděly, s našimi průvodci, ani ne nižšími věcmi, což je jiný příběh pro jiné video, ale skutečný kontakt s vaším Vyšším Já nebo anděly…

Můžete to odmítnout jen proto, že je to tak mimo 3D paradigma, že je to pro vás šokující. A tento šok je instinkt. Není to ani něco, co můžete vědomě ovládat. A tak se stane, že vás vaši duchovní průvodci přivedou k takové zkušenosti. A pak uvidí, jak zareagujete. A pokud se vyděsíte a budete této zkušenosti odporovat, pak váš vývoj zůstane tak nějak na stejné úrovni. A bude tam nějakou dobu, dokud tento proces nezkusí znovu. To je takový další nevyslovený aspekt duchovního vývoje, který spočívá v tom, že budete testováni v průběhu, abyste zjistili, co zvládnete. A pokud vás nějaká zkušenost příliš stresuje, nepřejdete do další fáze.

Proto je v tradičním mysterijním výcviku a tradičním duchovním výcviku a učení nejdůležitější budování klidu v těle a svatých emocí v těle. A spousta dalších věcí se vůbec nestane, dokud tohle se vám do určité míry nepodaří. Protože pokud k tomu nedojde, když máte nějaký zážitek, nejste dostatečně jasní, abyste na něj skutečně správně reagovali. Protože všechno, co je duchovní vývoj, je jako fantazie, jako to, co si myslíte, že to je, co chcete, aby to bylo, ale ve skutečnosti to nevstupuje do zkušenosti, jaká je. Abyste to dokázali, musíte trénovat své emocionální tělo, musíte trénovat svou mysl a svůj nervový systém. Protože tyto zážitky jsou instinktivně šokující. Takže si tento proces uvědomte. Uvědomte si, jak tento vývojový proces funguje.

Abyste, až tyto zkoušky a iniciace zažijete, mohli správně reagovat. A abyste věděli, na podzim budu o tomto tématu znovu vyučovat. A budu se tomu věnovat hodně do hloubky. A pokud se k tomu chcete připojit naživo, odkaz nechám v popisu níže. Takže můžete být na této cestě vývoje se mnou. A mám k dispozici i další kurzy, které vám dávají pevné základy. Jsou na mém webu. Pokud vás to opravdu zajímá, podívejte se i na ně. Ale na podzim se chystám na tato témata přednášet do hloubky.

Takže to mějte na paměti a jděte se přihlásit, pokud máte zájem se toho zúčastnit. Dobře, takže poslední věc, kterou musíte mít na paměti, pokud jste na cestě duchovního rozvoje, je něco, čemu se říká temná noc duše. Temná noc duše navštíví každého a je to opravdu o tom, jak ji zvládnout. O temné noci duše by však měl každý vědět jednu věc. A to, že temná noc duše je ve skutečnosti znamením pokroku. Když zažíváme temnou noc duše, neprožíváme to, kým skutečně jsme. A pokud prožíváte temnou noc duše, pokud jste ve svém nitru, to, co cítíte, tu bolest, depresi, úzkost, negativní myšlenky, to není to, kým skutečně jste.

To, co prožíváte, je energie, která vás opouští a snaží se vás opustit. A tak když procházíte osobním rozvojem, když se vyvíjíte na své cestě, budete procházet obdobími temnoty. Ale tato temnota se dostává dopředu, protože se vyvíjíte, ne proto, že byste byli takoví. To je, co vás opouští. A musíte vědět, že je to očistný proces. Někdy to může být tak intenzivní, že technika opravdu nespočívá ve snaze změnit energii.

Není to snaha o její transmutaci, protože energie někdy není na místě, kde by se mohla proměnit v něco úplně jiného. A spousta lidí se v tom zamotává, protože chtějí mít kontrolu nad svými emocemi, nad svým emočním tělem a nad svými pocity. Ale my tu nejsme proto, abychom ovládali, ale abychom se sladili. A jsme tu proto, abychom cítili, abychom naslouchali. A jsme tu, abychom pochopili. Existují určité fáze temné noci duše. Je tedy důležité pochopit ten princip, že tohle není to, kdo jste. Tohle je to, co vás opouští. Protože čím víc se točíte ve spirále, čím víc tomu věříte, čím víc se tím zabýváte, čím víc s tím bojujete, tím víc to jakoby potvrzujete nebo tomu věříte. Takže u stínu je ten bod, kdy ještě není připraven odejít.

A vy s ním musíte být schopni sedět a být v klidu. A nesnažíte se to změnit v něco jiného, rozhodně se to nesnažíte změnit v radost, protože si myslím, že by to pravděpodobně způsobilo šílenství. To je nedorozumění. Ale to, co děláte, je, že to necháváte působit. A dovolujete tomu, aby to skrze vás procházelo, a chápete, že to není to, kým jste.

A víte, že i to pomine a vyjde slunce a přijde nové období. A to je vyrovnaný temperament, klid. A vnitřní zastavení a schopnost vykonávat rutinu, zatímco je tato prázdnota kolem vás a ve vás, která buduje charakter, která buduje sílu, a která způsobuje, že když se to znovu vrátí, je toho méně a méně. Takže opět jde o to, abyste byli v pořádku, že se necítíte skvěle, a nemysleli si, že to z vás dělá hrozného člověka nebo že to z vás dělá slabocha nebo že to z vás dělá něco méně než bytost Kristova vědomí, kterou jste.

A někdy, když přijde temná noc duše, je to jako byste se necítili s ničím a nikým spojeni, což může být děsivé. Ale to, co se děje, je, že až vyjdete z temné noci duše, ze které se vyvinete, co se děje, je, že se vám představí něco nového. Něco nového, co se zrodí skrze tuto temnotu, skrze tuto temnou zkušenost. Je to stejné, jako když jste v děloze, slyšíte jen tlumené zvuky. Můžete věci jen tak nějak vycítit. Ale po narození se ocitnete v novém světě. Taková nějak je ta temnota a prostor znovuzrození. Musíme být v pořádku s tím, že v něm jsme.

A někdy je to tak, že nic neslyšíte, nic nevidíte a není tam žádná radost. Není tam žádné světlo. Ale je to proto, že přichází jiné světlo a je jiné. A svým způsobem se to teprve učíte vnímat. A to je jeden z největších triků… někdy jdeme do těchto temnějších jakoby prázdných prostor a skutečná věc je, je prostě se obrátit dovnitř. A tak nějak si všímat nebo se snažit cítit naše Kristovo vědomí v sobě nebo prostě vědět, že tam je. A být s tím v pohodě, pokud ho nutně necítíme vyzařovat zpět k nám, abychom to udělali i tak.

A když to děláte, doslova si v sobě budujete novou půdu. Protože někdy, když se vydáme do temné noci duše, je to něco jako místo, kde jsme nikdy předtím nebyli. A je to příležitost nenutit se nutně k tomu, abychom se cítili lépe nebo byli dokonalí. Ale prostě být úplně v klidu a neutrální a sledovat, co se objeví. A je to vlastně schopnost být sám se sebou v nesouzení a nepanikaření a nechat mysl jít a prostě být v tom prostoru ničeho, který vytváří nejsilnější duchovní mysl, protože tolik lidí chce meditovat nebo jít dovnitř, jen když se cítí dobře.

A když mohou cítit ten pocit, když mohou cítit lásku. Ale myslím si, že nás skutečně definuje naše schopnost umět sedět i ve chvílích, kdy se necítíme tak dobře. A někdy, když je dokážeme proměnit, to dokážeme, ale někdy, když se tak snadno nepromění, abychom dokázali jen otevřít srdce a být. A to je tak trochu lekce temné noci duše. Když jste v té temné noci duše, cítíte kontrast toho, kým se stáváte, a toho, kým jste byli.

A je to ten prázdný prostor mezi tím, kým se stáváte, a tím, kým jste byli. Takže nepropadejte panice, přejde to. A je to hlavní součást duchovního vývoje. A je to jako ve východní tradici, jak jednou z nejvíce ceněných technik a porozumění bylo nesnažit se být super nadšený a šťastný a v extázi a povznesený, prostě úplně na výši ve své náladě, a pak také nejít super nízko, ale opravdu v sobě rozvíjet, co je ta střední linie, co je ten klid.

A opravdu dobře trénovat emoční tělo tím, že pomalu budujete emoce a pak je spláchnout klidem. A opravdu se zdokonalit v generování různých svatých emocí, generování klidu. Generování pocitů vděčnosti. V prvním modulu mého kurzu Vnitřní mystik jsme mluvili o pěstování pocitu úžasu. A o tom, jak je pěstování pocitu úžasu a úcty velmi důležité pro duchovní rozvoj. A tak když můžeme začít velmi jemně, ale velmi hluboce rozvíjet svaté emoce, klid, vděčnost, vřelost, neutralitu, ale právě to teplo Kristova vědomí v nás, cvičíte se v budování těchto emocí v nás od nuly z ničeho, z žádného jiného důvodu než uctívání, než být sami se sebou s těmito svatými emocemi.

Když to děláme, usnadňujeme si život, protože jsme si vytvořili toto vnitřní světlo, které je božskou ženskou energií. To je učení jin. Je to rozvoj emocionálního těla a nechat ho, aby vás naplnilo a rozvinulo do určité míry, že se stanete magnetickými a můžete rozvíjet svůj vlastní magnetismus. A to vám umožní suverénním způsobem vstupovat do mnoha situací. Protože když postavíme celý svůj svět na tom, co si o nás myslí ostatní lidé, co po nás ostatní lidé chtějí, abychom byli… kterými nikdy nebudeme. Když se snažíme získat veškerou energii z lajků na sociálních sítích, snažíme se budovat pocit sebe sama na vnějších věcech. Tím trpíme.

Jediná věc, která do vašeho systému vnese skutečnou lásku a mír, je obrátit se dovnitř. A vnímání Kristovy záře uvnitř vás, která tam právě teď je. Narodili jste se s ní. Vnímat to a budovat ne obrovským způsobem, ale budovat ji jako malý plamínek, jako vnitřní světlo, a to je to, kým skutečně jste. A to je světlo, které vás promění.

To je světlo, které vám umožní procházet temnými nocemi s grácií. Protože důvodem, proč často procházíme temnotou a zmatkem, je to, že se ztotožňujeme s vnějším světem. A očekáváme od vnějšího světa jakoukoli energii, nápady lidí, myšlenky lidí, co je cool, co je trendy, to vás nikdy nebude živit, to vás nikdy nevyživí. Vždycky budete hledat.

A budete přicházet do období smutku a temnoty, protože v hloubi duše víte, že hledáním sebe sama ve vnějším světě, který je šílený, nikdy nenajdete sami sebe. Takže máme praxi hledání sebe sama nyní, hledání sebe sama dnes rozvíjením našich svatých emocí, lásky, míru, neutrality jako sametu v nás, jako hedvábí v nás. Začínáme komunikovat se světem zcela novým způsobem. Náš život se změní a naše prožívání se změní. To je tak moc důležité.

To je vše, co pro vás dnes mám. Duchovní a psychický rozvoj může ve vašem životě způsobit velké změny. A možná jste do toho šli s tím, že si prostě budu rozvíjet své třetí oko a budu prostě vidět všechny věci a tak, ale nakonec se vám můžete vyvinout skvělé jasnocítění a budete schopni cítit věci, o kterých jste si nikdy nemysleli, že byste je mohli cítit. A tak když se pustíte do duchovního rozvoje, musíte vědět, že je to cesta, která vás překvapí, změní váš život a bude pro vás výzvou. Ale na jejím konci se stanete více sami sebou, což je, kdykoli jsme smutní, je to proto, že nám chybí to, kým jsme.

A tak tato schopnost, cesta duchovního rozvoje, na které jsme, je ve své podstatě seberozvoj, je to ve své podstatě změna, a to musíte vědět, když do toho jdete. Jinak se můžete na své duchovní cestě otočit zády v okamžiku, kdy to půjde do tuhého. Zažijete velmi reálné fyzické příznaky, začnete vidět věci ve fyzickém světě, případně slyšet věci a vaše bariéra bude prolomena. V našem těle máme velmi reálné různé psychické kanály, naše žlázy, to vše nás může vést k tomu, že skutečně fyzicky budeme prožívát duchovní svět.

A tyto zvláštní zážitky pro vás budou výzvou. A pokud se příliš vyděsíte, pokud to ve vás vyvolá příliš mnoho úzkosti, příliš mnoho stresu, nedokážete se vyrovnat s tím, že se na tuto realitu nabaluje další, nedokážete se vypořádat s dalším prozřením, pak se váš vývojový proces zpomalí a to je také v pořádku.

Ale právě schopnost každodenního vnitřního tréninku vám umožní prolínat vaše vnitřní světy takovým způsobem, že když se začnou prolínat ve vnějším světě, je to v pořádku, nešokuje vás to, protože už si toho tolik uvědomujete. A temná noc duše. Uvědomte si, co to je. Není to to, kým jste. Je to, co vás opouští. Rozvíjejte své vnitřní světlo každý den prostřednictvím nasycení svého systému svatými emocemi, vnímejte a rozvíjejte pocity lásky ve svém systému, ve své nervové soustavě. To vám vlastně pomůže, abyste byli schopni vytvářet pocity ve svém těle během temných nocí duše. Je to jako systém, který můžete zapnout.

Nejste tak závislí na vnějším světě, který vám neustále vytváří náladu. A myslím, že je snadné říct, že nám nezáleží na tom, co si myslí ostatní lidé nebo co se děje ve světě nebo cokoli jiného. Ale tak jsme vychováváni. Je to součást naší společnosti, že se zcela soustředíme na vnější rovinu a materiálno. Takže se z toho musíme tak trochu vycvičit. A to je v pořádku, jen musíme vědět, že to je cesta. Takže vám všem moc děkuji, že jste se ke mně dnes připojili.

Bylo mi velkým potěšením se s vámi spojit. Pokud jsou pro vás tyto informace cenné, budu tento podzim učit velmi hluboko do duchovního rozvoje, psychického rozvoje, budou to různé úrovně. Budou to workshopy a přednáškové série. A opravdu se těším na spojení s vámi, pokud se chcete zúčastnit. Můžete se předem přihlásit nebo se přihlásit k odběru mého newsletteru, abyste byli upozorněni, až bude kurz k dispozici.

Byla bych rád, kdybyste tam byli se mnou naživo. Abych mohla přednášet a na konci odpovídat na vaše dotazy a vy jste mohli být součástí celého procesu se mnou. Byla bych rád, kdybyste tam byli. Pokud se nemůžete dostavit, přednášky budou k dispozici i v sekci kurzů mých webových stránek. Takže bez dalších okolků, jako vždy, přeji vám to nejlepší. A uvidíme se u mého dalšího videa.

Překlad: David Formánek

Facebook
VK
Telegram

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 240836229/0300
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte na sítích

Facebook:

Telegram:

YouTube:

Podporuji
Nejnovější