Gigi Young: Tajemství Měsíce

Ve zkratce...

O Měsíci koluje spousta tvrzení. Že je to uměle vytvořené těleso, že je používán ke kontrole lidstva a další věci. Je to však pravda? Gigi Young nabízí svůj pohled na to, čím Měsíc je a jakou funkci zastává.
Facebook
VK
Telegram
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde

↓ CZ DABING ↓

↓ CZ TITULKY ↓

↓ CZ DABING ↓

↓ CZ TITULKY ↓

Originál videa publikován ZDE: 7. srpna 2021

Přepis:

Pokud jste se nevypořádali se svou karmou, nemůžete projít Měsícem. Nemůžete se dostat ze Země a nemůžete se nezbytně dostat na Zemi. – Tajemství Měsíce – Běžné přesvědčení v Novém věku (New Age) a ufologii je, že Měsíc je unesen negativními interdimenzionálními bytostmi a že Měsíc je kontrolní základna, a že to do značné míry není přirozený, a že se prostě používá k prosazování kontroly nad lidstvem. S tím úplně nesouhlasím.

Nesouhlasím s tím, že spousta lidí říká, že ženy mají menstruaci, protože Měsíc byl umístěn nad Zemi jako kontrolní mechanismus, díky němuž ženy zažívají bolest a mají menstruaci. Ženy začaly menstruovat, jak jsme se přesouvali dolů v hustotě, jako způsob zpracování energie, je to přirozená funkce. Je to přirozený způsob. Je to svatá věc. Není to něco, co by bylo prokletím. Takže s tím nesouhlasím. I když je to velmi oblíbené přesvědčení v Novém věku. Ne, váš menstruační cyklus není prokletí, nestalo se to proto, že by sem Měsíc přivedla nižší astrální entita, aby vás ovládala. Musíte pochopit, že kdyby byl Měsíc stvořen jen nižší bytostí, měl by nad námi jen velmi malou duchovní moc, mohl by ovlivňovat pouze gravitaci nebo magnetismus na velmi fyzické úrovni.

Kdyby nižší astrální bytost vytvořila nějaký druh skály a pak ji umístila na oběžnou dráhu našeho Měsíce, To je jen fyzická věc, kterou by udělala, nebylo by s ní žádné duchovní spojení, protože to není něco, s čím bychom byli duchovně spojeni, je to jen předmět, který tam byl umístěn. Co se týče Měsíce, myslím, že je přesnější, že Měsíc je zámek. Měsíc je tedy prvním zámkem na planetě. A je zámkem ne proto, že by nějací negativní mimozemšťané ovládali Měsíc a vnucovali nám tento zámek a nutili nás být na této „vězeňské planetě“. Je zámkem proto, že obsahuje poslední éru karmy, kterou jsme měli. Takže obsahuje tu karmu lidstva z poslední epochy, která byla matriarchální, proto je Měsíc ženský. A proč je bohyně v Měsíci. Byla to ta karma z doby bohyně.

Takže to je něco, co udělá vesmír… můžeme se na vesmír dívat jako na jednu obrovskou duši nebo jednu obrovskou mysl, a ta bude vytvářet planety, jak se lidstvo vyvíjí. A jak se bude vesmír vyvíjet, budou se vytvářet určitá nebeská tělesa. A ta budou uchovávat karmu, budou uchovávat paměť pro vesmír. Měsíc je jako kniha nebo Měsíc je jako paměťová banka určité éry. A planety jsou také takové. Takže Měsíc je vlastně uchovávacím vzorem předchozí éry.

A byl vychrlen ze Země jako mechanismus, který naši karmu odráží zpět k nám samým, abychom mohli integrovat karmu minulé éry a posunout se vpřed. Takže je v tom mechanismus, který je pro nás zcela neutrální, zcela organický. Každá planetka něco dělá, každá kometa něco dělá. Není to náhodné. Zastávají určitou funkci v naší mysli a ve vesmíru, ve velké kosmické mysli. Něco dělají. Drží energii, čistí ji, stále něco dělají a Měsíc je organické těleso, ale má blokovací účinek. A pokud jste se nevypořádali se svou karmou, nemůžete se přes Měsíc dostat.

Nemůžete se dostat ze Země a nemůžete se nezbytně dostat na Zemi. A tak v rámci nižšího astrálu existují určité bytosti, které se pokoušely ovládat Měsíc tak, aby se dostaly skrze zámek Měsíce nebo ovládly zámek Měsíce. A tak to, co bylo organickým tělesem, bylo značně pozměněno a prošlo velkými změnami, takže lidé to ani nevnímají nutně jako organické těleso. Ale původně bylo. Musíme pochopit, že to je jediný způsob, jak by nad námi mělo nějakou psychickou moc, že musí být naší součástí. Nemůže to být od někoho jiného, kdo to tam jen hodil.

V takovém druhu magie není žádná moc. Takže to musíme pochopit o Měsíci, musíme to pochopit o všech vesmírných tělesech, že pro nás něco dělají. A tak je tu měsíční zámek, který… a proto lidé nazývají Zemi vězeňskou planetou. A proto mají lidé vůči Měsíci tak negativní pocity. No, Měsíc vám doslova odráží vás samotné. Měsíc je zrcadlem a zejména nás samých z té ženské epochy. Jsme tam v míru sami se sebou? Překonali jsme Měsíc? Nebo jsme stále uvězněni v jeho mlze, v jeho zrcadlovém sále? Stačí říct… jsou tam negativní interdimenzionální bytosti? Rozhodně.

Existují negativní interdimenzionální bytosti, které tvoří základny kolem Měsíce a různých planetárních těles, protože už nemají planetu a chtějí paraziticky žít ze Země? Rozhodně. Ale stvořily Měsíc? Ne. V podstatě se zmocnily toho, co je přirozené. Oni paraziticky vysávají přirozenou strukturu. Oni nic nevytvářejí. Doslova na něm jen paraziticky žijí. Nemůžete mít žádnou magickou moc, pokud nepracujete s přírodní silou… jestli to dává smysl.

Překlad: David Formánek

Facebook
VK
Telegram

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 240836229/0300
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

2 komentáře

  1. V souvislosti s Měsícem doporučuji videa kanálu Vibes of Cosmos. To posouvá celou kosmologii úplně jinam. Doporučil bych je i Gigi Youngové. JV(b)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte na sítích

Facebook:

Telegram:

YouTube:

Podporuji
Nejnovější