Gigi Young: Pravda o bytostech z jiných světů

Ve zkratce...

Kdo jsou ve skutečnosti bytosti, kterým máme tendenci říkat „mimozemšťané”? Více v tomto krátkém a osvětlujícím příspěvku od Gigi Young.
Facebook
VK
Telegram

Podle okultní vědy existují bytosti z jiných planet, avšak způsob a důvody jejich příchodu na naši planetu se značně liší od moderních vyprávění o odhalení.

Byli to iniciátoři

První rozdíl spočívá v tom, že v Okultní vědě se bytost z jiné planety objevuje na Zemi jako iniciátor. Objevují se jako iniciátoři lidstva, které je zase součástí větší evoluce v rámci sluneční soustavy. Mísení určitých planetárních proudů v určitých klíčových obdobích je způsob, jakým se sluneční soustava vyvíjí jako živý organismus.

Dále jsou jiné planety a hvězdy vlastně jinými aspekty naší vlastní Země nebo naše vlastní Země v různých vývojových cyklech. Tyto návštěvy a období iniciace lze jasně sledovat a poznat v epochách času. V žádném případě se nejedná o chaotickou záhadu.

Představa, že „mimozemšťané“ představují hrozbu nebo jsou pro lidstvo hluboce nepoznatelní a záhadní, je buď čirá neznalost, nebo vypočítavá propaganda. Ať tak či onak, je čas vrátit se k pravdivé a smysluplné kosmologii. �

Neexistuje žádný logický důvod považovat vesmír a bytosti z jiných světů za nepoznatelné a chaotické. Okultní vědu může jasně studovat a pochopit každý, kdo je ochoten.

Bytosti z jiných planet jsou součástí našeho vlastního vývojového řetězce. A co víc, skutečné bytosti z jiné sféry vývoje nejsou „cizí/mimozemské”, ale jsou součástí duchovních hierarchií v kosmu. Jsou součástí přímého řetězce vývoje, jehož přímým členem je i lidstvo. A jako členové duchovní hierarchie přicházely v dobách raného lidského vývoje určité bytosti z jiných sfér proto, aby lidstvo zasvětily nebo obdařily určitými schopnostmi.

Osmá sféra není jiná planeta

Pojem bytostí z jiného světa se často spojuje s nižším aspektem naší vlastní Země, 8. sférou. Existují entity nižší, padlé povahy, které se technicky vzato nacházejí v takzvané propasti neboli 8. sféře, což je spodní část neboli „peklo“ naší vlastní planety. Osmá sféra je prodloužením Země! Není to jiná planeta! Bytosti ze zemské propasti vypadají deformovaně a mnozí lidé minulosti by je jednoduše nazvali démony.

Jinými slovy, to, co lidé považují za „mimozemšťany“ z jiné planety, jsou bytosti z 8. sféry, padlé sféry Země. Ve skutečnosti na nich není nic, co by pocházelo z jiné planety. Jedná se o čirý podvod.

Nepoužívají/nepoužívali hmotnou technologii, aby se sem dostali.

Posledním rozdílem je, že *vyšší* bytosti z jiných světů nepřilétají v lodích s maticemi a šrouby. Nepoužívají technologii. Nepotřebují ji. Spoléhají se na vnitřní duchovní sílu, která jim umožňuje komunikovat a cestovat hmotnou rovinou. Překročily fyzickou podstatu a nejsou jí vázány!

Jednoduše řečeno, v tuto chvíli fyzickou technologii používáme pouze my, pozemšťané! A existuje velká snaha určitých temných sil vytvořit jinou představu o fungování vesmíru a bytostí v něm. Hlavním principem temných sil je přesvědčit lidstvo, že technologie je vrcholem lidského vývoje. Technologie tak nahrazuje vnitřní (duchovní) rozvoj. Aby toho tyto temné síly dosáhly, lidé musí uvěřit, že vyspělé bytosti samy používají technologii.

V tomto bodě jsou lidé zmateni únosy a fyzickými zážitky s bytostmi, které o sobě tvrdí, že jsou mimozemšťané. Abychom to pochopili, musíme porozumět vzniku golemů. Bytosti, které se ve většině fyzických případů jeví jako „mimozemšťané“, jsou často právě tzv. golemové. Jsou to vytvořené formy, v nichž se ukrývají temné entity. Samozřejmě existují vzácné výjimky, kdy se entity z propasti přímo projevují, ale to vyžaduje neuvěřitelnou energii. Mnohem jednodušší je jednoduše vytvořit golema, do kterého démonické entity vstoupí. Astrální setkání, která tvoří naprostou většinu „kontaktů“, je lépe klasifikovat jako duchovní zážitky s vyššími (andělské hierarchie) nebo nižšími bytostmi (8. sféra). Nejsou to „mimozemšťané“ a tyto zážitky se nekvalifikují jako samostatná kategorie. Jsou součástí lidských zkušeností od našich počátků.

Pokročilé technologie existují, ale ve skutečnosti jsou pozůstatkem Atlantidy, tedy zcela jiného období lidského vývoje. Naším úkolem je nyní zvnitřnit náš vývoj a každou věc, o které pokročilé technologie tvrdí, že ji dokáží, můžeme dokázat prostřednictvím duchovního vývoje. Technologie byla pouze tréninkovými koly. Duchovní mistři (a vyšší duchovní bytosti) se neobjevují v lodi, ale lidé. To dělají fyzicky založení pozemšťané a jejich golemové.

Pochopení těchto klíčových pravd nám pomůže orientovat se ve vlnách falešných odhalení, které přijdou v budoucnosti.

Zdroj: https://www.facebook.com/gigiyoungdotcom/videos/204223542643144

Facebook
VK
Telegram

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 240836229/0300
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte na sítích

Facebook:

Telegram:

YouTube:

Podporuji
Nejnovější