Gigi Young: Kdo jsou tzv. reptiliáni & byli na Zemi jako první?

Ve zkratce...

Gigi Young odpovídá na otázku diváka: Byli reptiliáni na Zemi jako první a vyhnali je lidé pod zem?
Facebook
VK
Telegram
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde

↓ CZ DABING ↓

↓ CZ TITULKY ↓

↓ CZ DABING ↓

↓ CZ TITULKY ↓

Originál videa publikován ZDE: 28. července 2021

Přepis:

Byli reptiliánští mimozemšťané na Zemi před lidstvem? – Dobře, James Roper se ptá: Myslíte si, že reptiliáni byli na Zemi první a lidé přišli a zahnali je pod zem? To je dobrá otázka, Jamesi. Tohle je nejrozšířenější systém víry v New Age o reptiliánech. Když jsem poprvé zažila tyto paranormální zážitky a vídala jsem různé interdimenzionální bytosti a začala jsem si uvědomovat všechno, co se děje, četla jsem všechno, co jsem mohla.

A prostě jsem chtěla vědět, co vidím. A skutečně jsem viděla reptiliánské bytosti. Jako první jsem narazila na Davida Ickeho, a nevím, jestli to David Icke učí, ale byl to první člověk, který skutečně potvrdil, že tyto interdimenzionální bytosti existují. A mimochodem, existuje tolik neobvykle vypadajících interdimenzionálních bytostí a každý šaman, který stojí za to, vám to řekne. Když začnete vstupovat do astrální roviny, nejsou tam přesně lidské bytosti… je tam spousta různých typů divergentních bytostí, které se chtějí připojit k lidstvu.

A součástí těchto divergentních bytostí, jako jsou reptiliáni… jde o divergentní bytosti k nám lidem, je, že chtějí zůstat paraziticky připoutané k lidstvu. Takže budou lhát. Jednou z věcí, které dělají interdimenzionální bytosti, které jsou v podstatě negativní… což znamená, že mají parazitickou historii s lidstvem, a mohou existovat pozitivní reptiliánské bytosti nebo pozitivní šediváci nebo pozitivní verze toho, co často vnímáme jako negativní mimozemšťany, ale negativní prvek je nesmírně silný a nelze ho přehlédnout, chcete-li.

Takže jednou z věcí, které negativnější nebo parazitické interdimenzionální bytosti dělají, je, že lžou o lidském původu. A důvodem, proč lžou o lidském původu, je to, že chtějí, aby lidstvo nepochopilo, že je božské. Chtějí, aby si lidstvo myslelo, že jsou buď vlastníky planety, nebo bohy pro lidstvo. A to vlastně reptiliány, nebo zejména šediváky, připoutává k lidstvu.

A lidstvo v podstatě začíná věřit, že reptiliáni byli na Zemi první, nebo že šediváci jsou úžasní duchovní učitelé a že nemají žádnou negativní historii s lidstvem, vůbec nikdy nežili paraziticky na lidstvu. A tak se vždy objevuje mýtus o původu negativních interdimenzionálů, kde se staví jako původní bytosti na planetě nebo jako bohové, kteří planetu osídlili, nebo něco podobného. A to proto, že se chtějí svázat s lidstvem. Na tom není ani špetka pravdy.

Takže když jsem měla první zkušenosti s interdimenzionály, věřila jsem tomu. Hlavně proto, že jsem neměla nic jiného, z čeho bych vycházela. A když máte zážitky a vidíte interdimenzionální bytosti a nevíte, co si máte myslet, musíte mít nějakou strukturu, musíte mít nějaké pochopení toho, čím jsou, abyste se do toho mohli tak nějak ponořit a propadnout. A tak první přesvědčení, které máme o negativních interdimenzionálních bytostech, chci být velmi jasná… interdimenzionálních bytostech, které mají hlubokou historii parazitického žití z lidstva, ne povznášení lidstva, ale parazitování z lidstva, jako reptiliáni a šediváci.

Co se nakonec stane… no, abych to zkrátila, musíte něčemu věřit, musíte mít nějakou víru, ale čím víc jsem dělala tuhle práci, čím víc jsem se do ní dostávala a komunikovala, tím víc jsem si na to vytvářela vlastní názor. A uvědomila jsem si, že to, že reptiliáni byli na Zemi první, je mýtus, který používají, aby se připoutali k Zemi, a tím se připoutali k lidstvu, protože na něm parazitují.

Takže to je to, co k tomu řeknu. Lidské bytosti… my… a je mnoho různých barev a je mnoho různých typů lidských bytostí, my jsme lidské bytosti ze Země. Jsme projevy Země. Jsme strážci Gaii. A rosteme a vyvíjíme se spolu s Gaiou po velmi dlouhou dobu. A to je důvod, proč každý vypadáme jinak a všichni jsme tak jedineční a na planetě je tolik různých jedinečných oblastí. Máme pouště, máme boreální a tundrové oblasti, máme deštné pralesy, jsme velmi vyvinutí lidé.

A my jsme strážci této země a žádné bytosti, která se vám snaží namluvit něco jiného, bych osobně nevěřila, protože opět existuje svázanost tím, že vás nutí myslet si, že nejste lidmi této země, a že oni jsou. Že došlo k velké bitvě a lidé sem ve skutečnosti nepatří. O reptiliánech pravděpodobně udělám celou přednášku, abych vám vysvětlila, co podle mého názoru skutečně jsou a co se skutečně děje, ale dnes večer se k tomu nedostanu, protože máme jiné otázky.

Ale zkrátka a dobře, ne, to je běžný narativ. A já s ním nesouhlasím. Existuje spousta verzí galaktické historie a různých věcí, které jsou podle mě v podstatě propagandou. A také si musíme uvědomit, že když bytost selže v iniciaci, stane se degenerovanou. A často se obracejí k transhumanismu nebo k závažným úpravám DNA, aby přežily. Protože když neuspějete v planetární iniciaci, jste odsouzeni v podstatě na smrt a pak přejdete do jiné reality. A oni se smrti vyhýbají a tak modifikují svou DNA na různé typy humanoidů.

A také se spojí se stroji… a to proto, aby se pokusili přežít, i když technicky vzato umírají, protože neuspěli v iniciaci, už se nedokážou napojit na čistou esenci vesmíru. Opravdu musíme pochopit rozdíl mezi divergentními lidmi a různými formami, které na sebe mohou brát, a organickými lidmi. A není to tak, že by divergentní a organické bytosti nemohly vytvořit nějaké spojení. Ale divergentní bytosti budou vždy rovnocenným spojením. Nikdy tam nebude propojení učitele, protože nikdy neprošly iniciací, které čelíme my. Nepodařilo se jim to. Jsou emocionálně a různými způsoby degenerovanější než my, ale mají vyspělou technologii.

A pak jsou tu organické bytosti a organičtí lidé, kteří touto iniciací prošli. A ve svém těle mohou generovat velmi vysoké spektrum energie a mohou nás do toho zasvětit. Ale pokud jste tímto zasvěcením neprošli a rozhodli jste se pro transhumanismus nebo jste se zdeformovali, nemůžete tuto energii generovat, takže nemůžete lidstvo zasvětit. Dobře. O tom mám více ve svém videu o Kristově impulsu.

Překlad: David Formánek

Facebook
VK
Telegram

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 240836229/0300
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte na sítích

Facebook:

Telegram:

YouTube:

Podporuji
Nejnovější