Bernhard Guenther: Izrael a Palestina – okultní síly, nesvaté spojenectví a cesta k lepšímu světu

Ve zkratce...

V otázce konfliktu Izrael-Palestina se nám říká, že si musíme vybrat jednu stranu. Co když ale existuje „třetí strana”? Bernhard Guenther v tomto videu nabízí hlubší pohled (a řešení) na celou otázku (nejen) Izraele a Palestiny.
Facebook
VK
Telegram

↓ CZ DABING ↓

↓ CZ TITULKY ↓

Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte jejich podporu zasláním daru na účet: 240836229/0300. Děkuji!

Originál videa najdete ZDE: 4. června 2024

Autor: Bernhard Guenther (veilofreality.com)

Přepis:

Chci se věnovat dramatu kolem konfliktu mezi Izraelem a Palestinou. Nejen situaci na Blízkém východě, ale i nové generaci aktivistů na internetu a protestujících ve městech a na univerzitách. Proč? Protože lidé neustále komentují a píší mně a také mé ženě Lauře a napadají nás oba za to, že se nezastáváme Palestiny. Na sociálních sítích se také objevily kampaně na zablokování nebo obtěžování každého, kdo se nezastane Palestiny. Tohle bude delší video.

Takže pokud trpíte epidemií krátké pozornosti, možná budete chtít přestat právě tady a teď a pokračovat ve scrolování, abyste si udrželi přísun dopaminu. Ty, kteří zůstanou, vyzývám, aby měli otevřenou mysl pro to, co se chystám říct, a i když nebudete souhlasit se vším, doufám, že najdeme některé body, se kterými budeme souhlasit, zejména ten hlavní, že nám záleží na lidstvu a chceme vědět, jak můžeme zastavit intenzivní rozdělení, které právě teď vidíme ve většině zemí.

Mnohá tvrzení, že o Palestině mlčíme, nejsou pravdivá, protože jsme se tomuto tématu podrobně věnovali už loni v našem podcastu s názvem Izrael – Palestina a válka: psychoduchovní a okultní perspektiva. Tam jsem také podrobně hovořil o svých názorech a zkušenostech, a to nejen z povrchního, černobílého geopolitického hlediska, ale především z ezoterického okultního pohledu. Za druhé jsem se velmi otevřeně postavil proti sionismu, izraelské okupaci palestinské Gazy a pokračujícím útokům. Od roku 2006 do roku 2014, tedy před 18 lety, v průběhu osmi let jsem se jako aktivista účastnil protestů za Palestinu. Také jsem zveřejňoval hrůzné fotografie mrtvých palestinských dětí a civilistů.

Psal jsem dlouhé příspěvky a články odhalující sionismus a další roky. Jen na okraj, některé z obrázků, které dnes vidíte na internetu, nejsou ze současného konfliktu nebo dokonce z toho regionu, ale vážou se k psychologické válce prostřednictvím mediální propagandy, kterou nyní vidíme z obou stran. Musíme si uvědomit, jak válečná propagandistická mašinérie a vojensko-průmyslový komplex válku živí a jak s námi manipuluje, a položit si otázku, komu prospívá prosazování určitých narativů.

Bylo to na jednom z protestů za Palestinu v Los Angeles před deseti lety, u federální budovy s palestinskou vlajkou namalovanou na tváři, s nápisem Sionismus rovná se terorismus, kdy jsem si uvědomil marnost pouhého protestování. Uvědomil jsem si, že problémy jsou mnohem hlubší a já jen bojuji se stíny na zdi jako v Platónově Alegorii jeskyně. Poháněn povýšeností, která byla sama o sobě maskou mého nevědomého traumatu, stínu a mého vlastního neštěstí, když jsem využíval aktivismus k tomu, abych se cítil lépe.

Poháněn svými projekcemi a nevědomou potřebou být spasitelem utlačovaných, když jsem signalizoval ctnost a zároveň jsem zahanboval a obviňoval každého, kdo by se nechtěl ozvat. Zní vám to povědomě? Nyní jsme svědky téhož, ale většina to bude popírat a bude se cítit ospravedlněna v povýšenosti a signalizaci ctnosti, stejně jako já. Proč? Protože se to děje na nevědomých úrovních, zatímco duchovní síly z neviditelných sfér manipulují oběma stranami, působí prostřednictvím takzvaných aktivistů, stejně jako to dělaly prostřednictvím mě. Neobviňuji ani je, ani vás. Dělal jsem totéž. Masová hnutí vytvářejí vlastní masovou psychózu, která nás nutí jednat všelijak podivně, odpojeně od svého pravého já.

Ano, vidět obrazy války je znepokojující. Situace Izraele a Palestiny je velmi smutná, šokující, ale také velmi složitá. Ten konflikt trvá už více než 60 let. Uvědomil jsem si, že jsem se nechal vtáhnout do příliš zjednodušeného černobílého pohledu a dynamiky oběti a pachatele.

Zapojily se do toho i mé vlastní věci, zejména pokud se řídíte pouze obrázky, které vidíte ve zprávách a na sociálních sítích, které jsou snadno manipulovatelné pro účely propagandy z obou stran, aby vás záměrně emocionálně šokovaly a zmocnily se vaší empatieu pro maximální sklizeň energie, jinak známé jako „loosh”. Existují také další síly, které působí daleko za hranicemi toho, co vnímáme fyzicky, fungují klasickým způsobem rozděl a panuj. Nijak se to neliší od toho, co se dělo s BLM a takzvané potřeby boje proti rasismu a zaměření na privilegia bílých před několika lety.

Nyní je konflikt Izrael-Palestina využíván pro agendu, kterou si většina aktivistů neuvědomuje, protože jsou využíváni jako užiteční idioti a pěšáci na okultní šachovnici. Výraz užitečný idiot není míněn jako osobní útok, ale je to označení pro člověka, který si myslí, že bojuje za nějakou věc, aniž by plně chápal důsledky svého jednání a komu ve skutečnosti slouží. Jsou manipulováni politickými hráči a skrytými silami. Tento termín má svůj původ v komunistickém Rusku. Za užitečné idioty byli považováni nekomunisté, kteří podléhali komunistické propagandě a psychologické manipulaci. Na 3D politické úrovni to souvisí s kulturním marxismem a pokusem o komunistický převrat, stejně jako přiznal tento prominentní levičák, pro-palestinský aktivista: „I když se výslovně neoznačují za komunisty, tím, že zasadili ránu americkému imperialismu, Írán, Hamás, Ansar Alláh a celá Osa odporu dělají pro vytvoření podmínek pro možnost komunismu mnohem více než doslova všichni západní křesloví komunisté.”

Vidíme vzrůstající vznik nesvaté aliance mezi krajní levicí, neomarxistickými komunisty a radikálními islamisty s cílem zničit USA, Západ a demokracii, jak ji známe. Indická investigativní novinářka Azra Normani, která je rovněž muslimka, o tom napsala knihu s názvem Woke armáda: rudozelená aliance, která ničí americkou svobodu.

1. června napsala: Za dnešními protesty v ulicích s charakteristickými černobílými plakáty stojí Strana socialismu a osvobození, která se sama označuje za marxistickou, lenistickou komunistickou skupinu, a pochoduje v nesvaté alianci s muslimskými organizacemi v kampani s cílem zničit nejen Izrael, ale i USA, svět a demokracii, jak ji známe. To je hrozba od UC Berkeley po Izrael, Indii a další země. Neřešte, zda má Izrael legálně existovat, nebo ne. Jde o něco mnohem většího a drtivá většina protestujících pro Palestinu má nulové povědomí o tom, co vlastně podporují. Indie má také obrovský problém s radikálními islamisty, stejně jako Evropa. Není to vůbec hezký obrázek.

Existuje mnoho radikálních muslimů, kteří organizují a účastní se protestů pro Palestinu, přičemž pro svou agendu lákají naivní, woke levičáky a nyní také důvěřivé influencery. Navazuje to na příručku marxistické kulturní revoluce, kde nikdy nejde o problém, ale o revoluci za účelem nastolení komunismu. Jinými slovy, neomarxistům nejde o Palestinu, antirasismus, BLM, klimatické změny ani o žádné jiné žhavé společenské problémy. Loutkovodičům, kteří za tím vším stojí, je to všechno úplně jedno – jen tyto kauzy využívají pro svou agendu a k vytvoření maximálního chaosu a destabilizace tím, že nalákají důvěřivé lidi jako užitečné idioty pro svou věc.

A jakmile přestanou být užiteční, zničí je, stejně jako to udělal Mao v komunistické Číně. Hamás také nejsou jen nevinní bojovníci za svobodu, kteří bojují za velkou věc, jak jsem si také myslel, Existuje i extrémní fundamentalistická stránka islámu, z níž není vyloučeno mnoho Palestinců. ale skládá se také z radikálních islamistů a náboženských fanatiků, kterým nejde o palestinský lid, ale mají svou vlastní korupci a agendu, a kteří se také mohou stát loutkami temných, nepřátelských sil.

Buďte tedy opatrní i ve svých příliš pozitivních projekcích vůči nim. Lidé říkají, že když na tyto problémy poukazujete, dělá to z vás islamofoba. Takže většina z nich nic neříká ze strachu, že bude takto označena. Chci říct, že náboženští fundamentalisté jsou na obou stranách a má je téměř každé náboženství. Nezapomínejme na konečnou ironii, že mnoho woke, krajně levicových pro palestinských protestujících by byli zbiti, zatčeni, mučeni či zabiti za to, kdyby ve většině islámských zemí dali najevo homosexualitu nebo genderovou fluiditu.

Zkuste udělat průvod Pride v Íránu a uvidíte, jak to půjde. Jak řekl tenhle chlapík v tomto tweetu, kdo jim/oni to řekne? Zde je také nedávný tweet íránského nejvyššího vůdce, který se obrací k levicovým aktivistům na amerických kampusech. Ukazuje vám, jak tyto protestující považuje za užitečné idioty pro svou agendu a postradatelné nástroje, nic víc. „Milí studenti univerzit v USA, stojíte na správné straně dějin.” Pokud podporujete komunismus, socialismus nebo neomarxismus, vstoupili jste do špatného baru a nemáte ponětí, co podporujete. Můj otec má co vyprávět, když vyrůstal v socialistickém, komunistickém východním Německu.

Byl před svým útěkem rok vězněn na samotce za to, že se postavil proti stranické linii. Také mi, prosím, neříkejte ty nesmysly, že komunismus nebo socialismus nebyly dělány správným způsobem. Máme v historii spoustu příkladů, jak je tato ideologie smrtelně nebezpečná.

Jaké je tedy řešení? Musíme se stát změnou prostřednictvím vnitřní psychoduchovní práce, což je jediná cesta, jak ve světě nastolit více harmonie a míru. Podle univerzálního a božského zákona – jak uvnitř, tak vně. Hledejte nejprve Boží království ve svém nitru. Jak kdysi řekl Krišnamurti: „ve skutečnosti existuje jen jedna válka, válka uvnitř nás samých, která vyvolává války vnější.” To není duchovní obcházení nebo pouhé meditování o míru, ani to neznamená být nečinný. Nezastávám rádoby povrchní „new age” fráze o lásce a světle. Jde to mnohem hlouběji. Nevidím mnoho lidí, kteří se této práci věnují upřímně a opravdově, zejména aktivistů, protože je vždy snazší projektovat navenek.

Vím, jak těžké je nastavit zrcadlo přímo na sebe, a já sám mám před sebou ještě hodně práce. Psal jsem o tom v desítkách článků a mluvil o tom v mnoha videích a podcastech. Není možné to tu všechno vyložit. Už teď vím, že lidé budou promítat do mě a mých slov nejrůznější nesmysly a domněnky, nebo si nedají čas a námahu číst či poslouchat. Nejsem tu proto, abych oslovil všechny, a vím, že také nejsem dokonalý ani plně probuzený v pravém slova smyslu. Uvědomil jsem si však, že posun vědomí předpokládá uvědomění si okultních sil, entit a bytostí, které stojí za všemi válkami v lidských konfliktech, a zejména to, jak působí skrze nás, a ne jen to, že je vidíte u druhých.

Pokud si myslíte, že jste jen dobří a ctnostní a zlo vidíte jen tam venku na druhé straně, má vás tento okultní matrix ve svých spárech. Nebezpečí propadnutí extremismu na kterékoli straně spočívá v tom, že dává extremistům na druhé straně důvod k existenci. Hra rozděl a panuj tak pokračuje a produkuje stále více válek. Lidé mají tendenci nečelit svému stínu, ale pouze jej promítat navenek. Místo toho, abyste zlo viděli pouze tam venku, dokážete čelit své vlastní schopnosti zla?

I na toto téma jsme měli díl podcastu s názvem „Co vás může naučit čelit zlu?” Je to docela pokořující okamžik, když čelíte temnotě ve svém nitru, kterou jste tak dlouho popírali – tehdy začíná skutečná práce. Jakmile skutečně uvidíte neviditelné, jak se tomu říká v esoterice, přestanete se zbytečným aktivismem na sociálních sítích. Chápu, že se na mě mnozí budou zlobit, že to tvrdím – i já bych se před deseti lety zlobil také.

Pokud jste upřímní v tomto vnitřním procesu, který není vůbec pohodlný a vyžaduje čas, vůli a úsilí, protože bude existovat obrovský vnitřní odpor, s okultními silami, které vás od této práce budou rozptylovat, uvědomíte si, že za vaše nitky tahá jako za loutku vaše nevědomé sociální a kulturní programování prostřednictvím okultních sil, které využívají vašeho stínu a ran. To z vás dělá snadný cíl pro sociální a politickou manipulaci a sami se stáváte užitečným idiotem.

Tato práce vyžaduje pokoru, abyste stáhli své projekce a pak v sobě udrželi napětí protikladů, aniž byste se ztotožnili s jednou stranou. Ne, ani zde nejde o to být neutrální, ani o to, aby pravda byla uprostřed obou. Udržování napětí protikladů je hluboký, psychologicky-duchovní, alchymistický vnitřní proces, který vyústí v deziluzi, když se setkáte tváří v tvář s falešnou osobností a lžemi, které jste si o sobě namlouvali, často po léta nebo dokonce desetiletí. Musel jsem čelit tomu samému.

Není to příjemný proces, ale udržování tohoto napětí a stažení svých projekcí je způsob, jakým se rodí pravé já. Tento proces vysvětlujeme v podcastu „Jak můžeme uzdravit tento polarizovaný svět?”. Pokud chcete vidět pozitivní změnu ve světě pomocí vědomého jednání a přestat chodit v kruhu, fascinováni stíny na zdi, na tuto vnitřní výzvu je třeba odpovědět.

Jakmile pochopíte a uplatníte tuto práci ve svém životě a uvědomíte si, jak se vaše osobní nevědomí, spouštěče a projekce projevují prostřednictvím kolektivního nevědomí v podobě válek a lidských konfliktů, a také uvidíte, jak okultní síly a bytosti manipulují lidmi z neviditelných sfér prostřednictvím obou stran, a vás a aktivisty… také si uvědomíte marnost vybírání si jen jedné strany – z jedné uděláte oběť a druhé straně povrchně přikládáte nálepku pachatele. Jistě, budete mít ze sebe dobrý pocit a dostane se vám dopaminu za to, že jste něco udělali, ale toto signalizování ctnosti často jen přiživuje ego a další síly, místo aby vytvářelo pozitivní změny. Dělal jsem totéž a také bych tento bod vehementně popíral, jak teď možná vy, takže chápu, pokud lidé dělají totéž s mým videem.

Nesnažím se vás přesvědčit. Pouze se dělím o své zkušenosti a postřehy. Nikdy bych nikomu neříkal, co má nebo nemá dělat. Takže si dělejte, co chcete. Já dělal ten propalestinský aktivismus, takže mě ušetřete projekcí, abych se vyjádřil a postavil na nějakou stranu. Před patnácti lety jsem říkal doslova totéž, co mnozí z vás. Byl jsem tedy pro palestinským aktivistou dávno předtím, než si woke kult přivlastnil palestinské hnutí za svobodu pro svou agendu, své nesvaté spojenectví s muslimskými extremisty a tuto velmi zjednodušenou myšlenku dekolonizace, kterou si neomarxisté přivlastnili pro svoji agendu.

Ano, to, co se děje v Gaze, je děsivé, jako každá válka. A ano, sionistická myšlenková policie vás za kritiku státu Izrael označí za antisemitu. To víme také, stejně jako budete nyní za kritiku islámu označeni za islamofoba. Děsivé je však i to, co se nyní děje mnoha Židům, kteří jsou nyní démonizováni skutečným antisemitismem, nejen antisionismem.

Rozděl a panuj se projevuje v plné síle. Mnozí z nových vlivných propalestinských aktivistů jen naskakují na lep, slepě vykřikují dekolonizaci a skandují „od řeky k moři” jako loutky ovládnuty entitou egregoru. Před více než deseti lety jsem strávil desítky hodin bádáním a hloubáním nad tématem sionismu. Od té doby jsem viděl, jak jsou tyto informace zneužívány lidmi a aktivisty a mění se ve skutečný antisemitismus, nenávist k Židům, a doslova obviňování sionismu a Židů ze všeho špatného na světě.

V této temné, černé díře, protižidovském tunelovém vidění, které začalo jako aktivismus a antisionismus, jsem ztratil několik dobrých přátel. Pokud to vidíte takto, matrix vás dostal a jste v zajetí sil, o nichž nemáte žádné povědomí, které skrze vás působí jako virus mysli… a co hůř, pokud se v tom cítíte ospravedlněni, což je všechno největší podvod. Je to okultní hra pronásledování a rozděl a panuj. Napsal jsem o tom také článek.

Zaměřovat se na 3D projevy matrixu, což jsou jen symptomy, nikdy nepřinese skutečnou pozitivní změnu. Nezáleží na tom, koho obviňujete nebo na koho se zaměřujete v rámci 3D úrovně matrixu – na vládu, ilumináty, sionisty, jezuity, Světové ekonomické fórum, nejrůznější tajné společnosti atd. Ti všichni jsou sami pěšáky a loutkami těchto okultních, hyperdimenzionálních sil, včetně vás samotných.

Pokud skutečně neznáte sami sebe a nevíte, jak se vás mohou zmocnit a přimět vás pracovat pro jejich agendu, můžete se také snadno stát pěšákem. Proto je vnitřní práce tak důležitá, důležitější než jakýkoli aktivismus nebo změna profilové fotky na vlajku či černý čtverec nebo cokoli nejnovějšího. Pokud chcete získat nuancovanější pohled do hloubky, než je tento povrchní 3D politický pohled, a nenechat se chytit do nekonečného trojúhelníku oběť, pronásledovatel, spasitel, poslechněte si náš podcast Izrael-Palestina a válka: psychoduchovní a okultní pohled.

A také náš nejnovější podcast „Čelit kultuře rušení s odvahou,” kde se do tohoto tématu ponoříme hlouběji a také hovoříme o tom, jak se současné aktivistické hnutí pro Palestinu nechalo unést a stalo se užitečnými idioty pro neomarxistickou komunistickou agendu. Vím, že neznám všechny odpovědi. Učím se za pochodu a stále se učím, ale co už teď vím, je, že potřebujeme úplně jiný přístup a nakonec i změnu vědomí, abychom se nezničili a znovu neupadli do temné civilizační noci. Stalo se to už mnohokrát a bude to pokračovat, dokud se nepoučíme.

Zanechám vás s tímto citátem od Matky Miry Alfassa: „

V současné době se znovu nacházíme v rozhodujícím bodu zlomu v dějinách Země. Ze všech stran se mě ptají, co se bude dít. Všude je úzkost, očekávání, strach, co se stane. Existuje jediná odpověď: kéž by člověk souhlasil s oduševněním. A možná by stačilo, kdyby se někteří jedinci stali ryzím zlatem, neboť by to stačilo ke změně běhu událostí. Stojíme před touto nutností velmi naléhavým způsobem…tato odvaha, tohle hrdinství, které po nás božské chce… proč to nevyužít k boji s vlastními obtížemi, s vlastní nedokonalostí, s vlastními nejasnostmi? Proč se hrdinně nepostavit peci vnitřní očisty, aby nebylo nutné znovu projít jednou z těch strašlivých, gigantických destrukcí, které uvrhnou celou civilizaci do temnoty? To je problém, který před námi stojí. Je na každém, aby jej vyřešil svým vlastním způsobem.

Překlad: David Formánek

Facebook
VK
Telegram

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 240836229/0300
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte na sítích

Facebook:

Telegram:

YouTube:

Podporuji
Nejnovější